Skip to main content

Topic: FPV od mog početka do sada by. Stipe Šurlin (Read 105803 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #60
sad ce ti se pametnjakovici tu po forumu nasrat da sve bacis u kantu jer turnigy 9x ne valja nista nego triba kupit neku stanicu od 500-600 eura koja u biti ima manje funkcija od turnigija i prije crkne i svako malo imas problem sa prijemnicima koji kostaju pet puta vise od turnigija :D :D :D

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #61
Orginalni prijevnici i predajnici ne valjaju ništa ovako valja ali ali samo ono gdje ne piše turnigy.
Ali za ulazak u hoby ova je stanica best buy.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #62
sad ce ti se pametnjakovici tu po forumu nasrat da sve bacis u kantu jer turnigy 9x ne valja nista nego triba kupit neku stanicu od 500-600 eura koja u biti ima manje funkcija od turnigija i prije crkne i svako malo imas problem sa prijemnicima koji kostaju pet puta vise od turnigija :D :D :D

Pa nece letit FPV na Turnigy RC sistem sigurno, to bi mu definitivno bio jako skup let...najvjerovatnije bi nakon 400m pao u šumu nekamo jer sam gledao par puta kako puca njihova veza cim spomenes FPV opremu a kamoli da je stavis u blizini  ;)

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #63
Davor, nemoj pričat gluposti, pa ceo svet zna da je Turnigy najbolja stanica na svijetu, vrhunski switchevi, tipke, plastika, predajnik, ekran, stickovi, sve je top topova, čemu bacit 200 ili više dolara na stanicu koja je po svemu lošija od stanice za 30 ili kolko već dolara  :)
MAK Zapad

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #64
Davor, nemoj pričat gluposti, pa ceo svet zna da je Turnigy najbolja stanica na svijetu, vrhunski switchevi, tipke, plastika, predajnik, ekran, stickovi, sve je top topova, čemu bacit 200 ili više dolara na stanicu koja je po svemu lošija od stanice za 30 ili kolko već dolara  :)

robi stanica ko stanica je sasvim ok i vise za te pare ali ja govorim o njenom rc linku 2,4G koji nije bas na ti sa FPV opremom...žišku..upalis video predajnik i nakon 300-400m padaš ko kruškica

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #65
Jasno mi je, za te pare i je OK, ali pričat da je bolja od stanica koje koštaju nekoliko puta više od nje... 9x vrijedi točno toliko koliko košta
Nadam se da će ova nova Turnigy koju razvijaju bit prava pila
MAK Zapad

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #66
ma nemojte zajebavat dečki valjda Ciciban zna... ;D
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #67
niste u pravu ova stanica je prava stvar.. koristio sam ju za fpv, svoj prvi i to uspjesan i letio do kilometra i kusur bez ikakvih ometanja.. sad ja imam iskustvo iz prakse. svaka im cas na ovoj stanici.. nikad mi se nije desilo da mi je puknuo signal... al sa UHF ce to bit ono pravo.. ni sam neznam kako su napravili nesto kvalitetno uz male pare...

 

Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #68
Kolege modelari (naročito dvojica koji će se prepoznati),lijepo vas molim da forum koristite za dobrobit naše male zajednice i da se suzdržavate od dvosmislenih i "humorističnih" komentara prema ljudima koje osobno ne poznajete i neznate kako će reagirati na vama smiješan komentar. Ja osobno znam da se davorvž i ja možemo izvrijeđat do bola ovdje na forumu i navečer piti pivo i smijati se onima koji su mislili da smo mislili ozbiljno-ali nas dvojica se poznajemo i ne uzimamo si to za zlo. Zato ponavljam-zezajte se sa ljudima koje poznajete i za koje znate kako će reagirati a koga ne poznajete ili mu odgovirite na pitanje ili se suzdržite od zajedljivih komentara.
Ne želim brisati postove i suditi o ljudima koje ne poznajem na osnovi jedne prijave moderatoru ali ako za istu osobu dobijem prijavu od tri ili više osoba morat ću reagirati-po onoj staroj:Ako ti trojica vele da si pijan-lezi i spavaj!
Pozdrav.





Odg: Team Lahor FPV projekt

Reply #73
Bravo Stipe, samo naprid, pratim tvoju temu: biti će bolji od Zephyra !
I ne obaziri se na komentare o TGY-9: uz DHT-U modul imaš i telemetriju, a to danas nemaju niti neke razvikanije stanice poput Futabe ...
Damir