Skip to main content

Topic: Bixleroljupci, ujedinimo se! (Read 44405 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #180
Hahaha, nisu, čak sam imao dojam da su trajale nešto kraće :D
Mada je to možda bilo i zbog vjetra... :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #181
Bixler 2 FPV

Zanemarite kraj, jer video sam uploadao prije nego sam ga završio  ::)

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #182
A jes muziku stavio... Podsjeca malo na zubarsku busilicu...

Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #183
Hahahaha :D


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #184
Pošto mrak pada sve ranije i ranije a ja radim po cijele dane moralo se nešto poduzeti.

Dakle, Disco Bixler v1.1 za sve čobane i one koji se tako osjećaju. Ne samo da svjetli, gospodo. Mijenja boje, radi disko efekte, božićno drvce foru, sve ima. I to na DALJINSKI! Nije RC, ali je IR :D


Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #185
bosozoku tjuning :D


Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #187
Čoban mod hahahaha :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #189
I ja svog osvjetlio za blagdane:










Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #190
Odlično! :)


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #191
haha... do jaja !!

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #192
Pazi, antene od više decibela imaju jako jako usko polje...kolko sam ja skuzio sve preko 10dB je drama za vozit avione :)
Dobro to istestiraj prije nego kreneš vozit, jer naravno ne može antena pojačat signal, to može samo pojačalo.

Sa "većom" antenom dobiješ jači signal, ali samo u jednom smjeru :)

Ok, prastar post ali tek sam sada vidio ovo. Nije bas tocno ovo, antene sa vise decibla , ali usmjerene, imaju usko polje. Omni antene (ti drek stapici) su omni zracenje. Ne nasjedajte na te sto obecavaju silne decibele iz stapica. (i na tarabi svasta pise)
Ovaj dio da antena ne moze pojacati signal, isto netocno. Ne samo da moze, nego tome i sluzi. I to radi dvosmjerno, znaci i bolje "prica" i glasnije "cuje" dolazni signal. to "slusanje" ne znaci bas puno na stanici koja je samo transmit (osim ako nemate telemetriju), ali znaci da cete na vrlo jeftin i jednostavan nacin odlicno dobiti na dometu i kvaliteti signala, bez kojekakvih bolesnih pojacala. 3db vise u odnosu na nesto je +50% snage na izlazu, medjutim to ne znaci duplo veci domet jer snaga dometa predaje opada sa KVADRATOM udaljenosti (eh da je bar linearno...).

ispricavam se ako zvuci kao da drzim prodiku, nije namjera :)

inace i ja nabavljam Bixlera pa se javim u temi.

LP svima!

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #193
Pozdrav bixleroljupci. Novi sam vlasnik bixlera 1400mm i na njemu imam 2826 motor al imam borbe oko propelera.
probao sam sa 6x4 i 5x5 al nema potiska za vertikalu neku. leti al znam da taj motor moze 3 puta vise nego sto sad daje.
Koje ste vi propove koristili?

 

Odg: Bixleroljupci, ujedinimo se!

Reply #194
blueboy, pitaj zed-a, njegov Bixler ide da je to strava, u vertikalu ide ko raketa! :) možda ti može dat koji savjet


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk