Skip to main content

Topic: "tiha voda Brijeg roni" - Hsaraga-RCP-FF (Read 2851 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

"tiha voda Brijeg roni" - Hsaraga-RCP-FF

nepisem ovo sa namjerom da potcijenim susjednu skupinu RCP ali moram da iznesem moje licno misljenje jer smo tako daleko dogurali da sa pravom mogu reci,
krem Hrvatskoga modelarstva se skupio bas u ovoj grupi i pored velikih napora da se brojem clanova RCP postavi isprad FF sto im je i uspjelo(brojno) vukuci pojedince za rukav da se uclane kod njih,ali kvantitet ne cini kvalitet sto su oni na zalost pogresnom politikom vodjenja stigli tu gdje jesu sami su krivi,"Crna Guja" je pokazala da vodi grupu "zeljeznom rukom i disciplinom" ::) pa kada se pozelim vidjeti kako je netko pao sa Tresnje doci cu kao gost tamo a kada mi zatreba strucna pomoc,narocito elektronika, obratit cu se Diogenu i Wespu,kada zelim letjeti i to dobro "zaliti" tu je Marijo a kada se nadjem negdje u bespucu svratim kod Kobca da zavirim u njegove karte da vidim gdje se moze bezbrizno letjeti a kada mi se zivot "smuci" potrazim i procitam Hsaragine postove, :'( :P ::) :D :D :D
samo jos jedno !!
najstariji po godinama aktivni hrvatski "Lisac" graditelj i letac PINKY22 je takodjer medju nama !!!
bilo bi ipak najsretnije rijesenje da se stopimo u jednu grupu,ali ???

pozdrav svima zaljubljenicima u modelarstvo!

Odg: "tiha voda Brijeg roni" - Hsaraga-RCP-FF

Reply #1
ima nesto u tome kad je firma organizirana tako da ima puno vanjskih suradnika koji funkcioniraju kao jedan kada je potrebno ...  ionako smo svi pojedinci. bitno je da se prozima taj jedan kulturni duh u kojem je jako lako funkcionirati kao jedan kada je to potrebno. svim modelarima pozdrav od Matka.

Odg: "tiha voda Brijeg roni" - Hsaraga-RCP-FF

Reply #2
ivane     from iowa    from glavni city

dobro si sročio ovo gore
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe