Skip to main content

Topic: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata... (Read 35410 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Aerodrom Lucko je do daljnjega zatvoren za modelare.
Sa petka 14.09 na subotu 15.09 je provaljeno na modelarskom dijelu aerodroma na aerodrom i u nas kontejner iz kojeg je ukradena kosilica.
Ukradena je samo traktorska kosilica nista drugo nije dirano.
S obziorom da je provaljeno u vojarnu i da je vojska metnula nove lokote za koje nam trenutno ne da kljuceve, ne mozemo koristiti aerodrom.
Moramo se iz pocetka poceti dogovarati oko uvjeta koristenja aerodroma, o postignutim rezulatatima Vas obavijestim.

Pozdrav

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #1
Aerodrom Lucko je do daljnjega zatvoren za modelare.
Sa petka 14.09 na subotu 15.09 je provaljeno na modelarskom dijelu aerodroma na aerodrom i u nas kontejner iz kojeg je ukradena kosilica.
Ukradena je samo traktorska kosilica nista drugo nije dirano.
S obziorom da je provaljeno u vojarnu i da je vojska metnula nove lokote za koje nam trenutno ne da kljuceve, ne mozemo koristiti aerodrom.
Moramo se iz pocetka poceti dogovarati oko uvjeta koristenja aerodroma, o postignutim rezulatatima Vas obavijestim.

Žalosno ali istinito...
Financijska situacija u klubu  u ovom momentu je takva da nemožemo nabaviti kosilicu što znači da za mjesec dana Lučko više ne postoji !
S obzirom na broj članova i onih koji koriste livadu a nisu članovi, ideja je da probamo sakupiti novac za novu kosilicu kako ne bi ostali bez letališča !




Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #2
Ja sam spreman dati 500 do 1000 kn.
Ako ima tko kakvu ideju za neku donaciju samo navalite, ali HITNO, a sada su i snizenja na kosilice :)

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #3
Znaci netko vojsci provali i mi najebemo?
Kako su to uspjeli uz sve njihove ophodnje?
Jel razvaljen lokot ili je netko imao kljuc?

BTW. Robi, sada je vrijeme da se pisu dopisi u grad i zajednicu TK i ministarstva za sredstva.
Imam ti i direktan kontakt kome se treba javiti.

Napisi program za privlacenje djece i mladezi, skolice, natjecanja i sve to.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #4
ok,bus mi dao.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #5
nije da nemamo kosilicu, samo nije traktor nego ručna-samohodna.
ako kupujemo novi traktor tu sam

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #6
Ako se napravi dopisa da cemo raditi sa klincima onda treba raditi sa klincima i na to potrositi lovu.
Svi zele da im sa da izvjestaj sa svih natjecanja sa klincima i imenima, na taj nacin necemo kupiti kosilicu.
Mislim, nemam nista protiv da se radi sa klincima.
Mi jesmo kupili kosilicu sa lovom od klinci, ali tu lovu smo sakupljali malo po malo jedno 4 godine da rad sa klincima ne trpi.

I ne nismo najebali samo zato sto je netko provalio u vojarnu nego i zato sto se na proljece nece vidjeti pista jer ce to biti sve jedna ista livada sa malim komadicem asfalte.

I ovaj put nema smisla prebacivati krivnju na vojsku.

Sve se je to dogodilo dok se je znalo da je aerodrom zatvoren za modelare?
Ja sam tu objavu metnuo na zatvoreni dio foruma?
Na vratiam je potgana jedna rupa, a druga je cijela. Govorim o rupama kroz koje prolazi lokot.
Zanima me gdje je lokot, mora visiti na cijeloj rupi. Izvaden je iz potrgane, a kako je izasao iz cijele. Ili ako je netko isao razvaliti multilok lokot zasto bi isao razvaljivati i rupu od lokota, a ako je razvalo rupu i moze otvoriti vrata zasto bi isao skidati lokot?????




Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #7
znaci vjerojatno je provalio netko poznat,odnosno tko poznaje situaciju.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #8
al cudi me da nitko nije primjetio nista, pa nije bas to bicikl da netko moze na brzinu odvest....

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #9
 
Podržavam sakupljanje novaca za kosilicu.
 
Fritz
P-51D/ P-47/Sbach 342/Piper Pawnee/Edge 540
Futaba 8FGS

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #10
Mislim da je jedino rjesenje da sakupimo lovu, ja sam spreman dati lovu, jer u koliko ne budemo imali dobru kosilicu nitko na 35 stupnjeva ne bude spraman pokositi onoliku livadu

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #11
ja budem...

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #12
Imamo 17 ludi na koje bi eventualno mogli racunati da bi bili spremni nesto dati za kupovinu kosilice.
Dakle izdvojio sam one clanove koji nisu ucenici, studenti ili umirovljenici.
Ne bi imao apsolutno nista protiv da nam se jos netko pridruzi.
Stanje je takvo da trenutno imamo 1500 kn u klubu i ako se racuna na to da kupujemo neku ne bas bog zna kakvu kosilicu za 8000 kn ispada da moramo sakupiti 6500 kn a to podjeljeno na 17 iznosi nesto manje od 400 kn.
Ima u klubu i dosta neplacene clanarine koja bi nam sada dobro dosla, pogotovo od ljudi koji koriste Lucko a nisu platili clanarinu....
U koliko zelite da sakupimo lovu kazite konkretno tu na forumu koliko mislite dati i da znamo na cemu smo.
Volio bi da ono sto se napise da se smatra i obavezom kako bi znali stvarno stanje.
U koliko krenemo u to ja cu poslati i jedan cirkularni mail kako bi sve obavijestio da sakupljamo lovu za traktor....

Igor Pongarc, 500 kn.

Molim da se svi predstavimo imenom i prezimenom kako bi znali o kome se radi

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #13
500 kn
Danijel Crnobrnja
Fritz
PS:Bilo bi korektno da se sakupi i preostala članarina za 2012. godinu.
 
P-51D/ P-47/Sbach 342/Piper Pawnee/Edge 540
Futaba 8FGS

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #14
Ovaj tjedan cu sa vojskom pobati dogovoriti novi rezim na Luckom i potruditi se da bude kao i stari... :)
U koliko to ne uspijem nema smisla da sakupljamo lovu, ali siguran sam da sa tim nece biti problema.
Volio bi svakako da nastavimo sa ponudam da vidimo sa kojom lovom raspolazemo....