Skip to main content

Topic: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata... (Read 35412 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #15
Bas sam htio reci to.
Ako nas ne puste unutra onda nam ni kosilica ne treba :)

Igor - 300 Kn
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #16
ja mislim da bi se svi Zagrebacki modelari trebali več jednom nači na jednoj hrpi ,i konkretno razgovarati o drugoj lokaciji modelarskog aerodroma,mora vam biti jasno da lučko ne bude još dugo.na lučkom sam proveo naj ljepše djetinjstvo,moram priznati da me ovakvo stanje kakvo je sada nimalo ne veseli.ljudi se sve više razilaze,na kanalu se leti na 5 lokacija,pa preljvnica,king cros itd,itd zato mislim da bi se Zg avio modelari trebali skupiti i dogovoriti o budučnosti avio modelarstva 8)

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #17
Robi 300 kn

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #18
Slazem se mirt.

Samo koja je druga lokacija?
Traziti od grada nesto?

Campus Borongaj gdje je vojska bila? Iznajmiti negdje livatu ili poljoprivrednu povrsinu?
Ideje?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #19
300kn
Majk
Daj stavite i broj računa da mogu ja i ostali platit koji žele.

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #20
2360000-1101446488
MAK Tresnjevka
novcana donacija za kupnju kosilice

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #21
Nemojte placati dok ne vidimo da li mozemo sakupiti dovoljno novaca...
Ne zelim da netko da lovu, a onda moram vracati lovu jer nismo sakupili dovoljno.
Za sada su dovoljne obavezujuce ponude koliko tko da a onda cu vas ja naganjati za lovu :)

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #22
Upravo sam se cuo sa zapovjednikom vojarne i kaze da mozemo dolaziti po kljuc i da se u biti nista ne mjenja osim sto dezurni, onaj koji nam inace daje kljuc, mora pitati zapovjednika ili onoga koji ga mjenja da li nas pusta u vojarnu.
Mislim da nece sa time biti problema i za sada ne zelim oko togadizati nikakve tenzije.
Bilo bi dobro da netko ode i proba kako to sada funkcionira i dali uopce funkcionira.
U koliko bude problema budemo to rijesili drugim putem.



Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #23
Slazem se mirt.

Samo koja je druga lokacija?
Traziti od grada nesto?

Campus Borongaj gdje je vojska bila? Iznajmiti negdje livatu ili poljoprivrednu povrsinu?
Ideje?

Ovako kao sto su RCM uradili,
naci ce se poljoprivrednik koji ce vam iznajmiti Traku svoje Livade i nezavisni ste,
cudi me da vec to niste i ovo na Kanalu nece biti dugoga vijeka,
Pojatno,svi znate gdje je,ta strana je Opcija, tamo i Zmajari lete,koliko znam,

Pozz, Iv

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #24
Slazem se mirt.

Samo koja je druga lokacija?
Traziti od grada nesto?

Campus Borongaj gdje je vojska bila? Iznajmiti negdje livatu ili poljoprivrednu povrsinu?
Ideje?

Bilo bi super da je negdje na stredini kanala,nema kuća u neposrednoj blizini,može se prići sa više strana,ravno je...
Navodno su dečki koji lete kod Čeha već nešto tražili od grada pa je bio problem i sr...i su ovi što kose travu na kanalu,a nemaju koncesiju.
Hm,vjerojatno i mnogima sa sjevernih dijelova grada nije baš usput,ali eto,ja predložio jer tamo i letimo.
Da nam fali sama pista-definitivno fali.
Toliko od mene.LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #25
Svi znaju koja je kvaliteta trave na Luckom. To je bilo samo zato sto imamo kosilicu i 3t valjak.
To imamo gdje drzati na Luckom, a ukrali su nam kosilicu, sada se pitam gdje bi to drzali na kanalu ili bilo gdje drugdje a da nam ne ukradu.
Zatim u postupku je donosenje novog pravilnika o letenju i vjerovatno uskoro ce ga i donjeti i u koliko ga se budu pridrzavali modelari budu mogli letiti samo za to namjenjenim mjestima sto Lucko vec je... A novu livadu tek treba ozakoniti....


Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #26
Što jest-jest!Sve već postoji i to je ok.
Kako veli Mirtek,odrasli smo na tom Lučkom,još na staroj asfaltiranoj pisti,a i s Dadom (Obajdinom) radili onu prvu travnatu pistu na sadašnjoj lokaciji,drenažu itd.
Na žalost smo prestali dolaziti iz raznoraznih razloga,a onda je došla i ta nesretna ograda,pa ne-daj-bože da se desi neki unfall sa pravim letjelicama,a nikad neznaš kaj može otkazati.
Da mogu,ja bi sve to rađe preselio na neku drugu lokaciju,koliko god volim biti na Lučkom. :-\
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #27
Možda bi bilo pametno osigurati stvari u kontejneru, nekad se je to radilo (detalje zna   Vlado Obajdin). Što se tiće korištenja prostora i sadržaja LUČKO to treba ogranićiti na  ljude koji su platili članarinu za tekuću godinu ( znaći članove kluba ) s time da član može pozvati gosta ali ne da taj gost bude gost godinama.
I ja se pridružujem donatorima, a kako sam penzić mogu donirati 150. KN
mvrdelja

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #28
Pista na Lučkom je takva i zato jer je, kak je rekel krasny, napravljena solidna drenaža.
Tko je u tome davno sudjeloval zna kak se delalo.
Zato sad moreš dan-dva posle kiše ( ak uspiješ po putu ) doći na Lučko i na pisti nema vodurine i blata ko oko kontejnera ...
Osim toga ( uz to kaj veli Igor ) ja jako volim letit na Lučkom jer sam tu legalno, na službenom letališću.

Branimir Jelača 300 kn  ( ak bu falilo valjda bu svako još zmogel koju kunu ).

pridružuje se :
Juraj Babić 300 kn

Odg: Modelarski nemodelarski problemi u Hrvata...

Reply #29
Milan Vukelic:
Igore, spreman sam sudjelovati sa 100,00 kn   Pozdrav Milan