Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 520522 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #75
Bok, ja  sam Josip i dolazim iz Zadra a trenutno živim u Dugom Selu početnik sam i nove snage D.Sela
imam 31 god. Pozdrav svima

mozes li nam odati "tajnu" sta letis ili sto zelis da letis,
pozdrav,Iv

Odg: predstavite se

Reply #76
pozdrav, ja sam Ivan iz Siska sam. od modela posjedujem cesnu na elektro pogon.

Odg: predstavite se

Reply #77
uuuuuuu ovu temu sam nekim slučajem fulao ali evo da se i ja pribilježim... ;D
zovem se Matej Skert, imam 19 godina, rodom sam iz Slavonskog Broda, trenutno živim u Ičićima blizu Opatije, po struci sam KUHAR, studiram gastronomiju i restoraterstvo. U Brodu sam odrastao i poćeo sam se prije 9 godina bavit modelarstvom i sad sam pomočni voditelj za obradu materijala i nastavnik modelarskog letenja u Rijeci, tako su mi barem rekli  :D , učim djecu letit i radit modele, modelarstvom sam opsjednut duže vrijeme  :D , i eto to je to...
i evo jedna slika da se vidi da se i kod nas na tekmama jede nekad :D  (BUREK je glavni)
pozdrav svima ...

Odg: predstavite se

Reply #78
ima nas 256

Odg: predstavite se

Reply #79
Bok društvo,ja sam novi , mislim tu sam novi,ali neki me znaju od prije itd.
Nema veze....,ja sam Robi...
Robert

Odg: predstavite se

Reply #80
Josip, ali zovu me Joe, fotograf iz Zagreba, inace dil.ing. graficke tehnologije. Zaljubljenik u svakojake pizdarije, igrice, hranu i jako cudne ideje za reportaze koje na kraju nekako izvedem. Evo cekam svoj Belt CP V-2 i onda se idem igrati sa helikopterom... tu sam da nekaj naucim :)


Odg: predstavite se

Reply #82
Pozdrav ljubiteljima neba.
Ime mi je Tobias, a čamim u Novom Marofu. Imam mali pimpek, ali se ne hvalim s tim.
O RC letenju sanjam od kada znam za sebe. I taj san traje već 39 godina. Uvijek se nešto isprječi. I sad mi je dokipilo.
Za Božić sam nećaku kupio leteču igračku za nekih 200 kn. u turbo limaču i totalno zavario. Nisam malome dao ni blizu.
Vidim, vrag bere šalu, naljutit ću nećaka, a njemu punih 5 god. Odlučih i sebi kupiti nešto. Mislim si, prošnjofam malo po
netu i to je to. E sad, od toliko izbora natekla mi tikva. I normalno, odustal sam od kupnje. Idem sam nekaj sklepati.
Pa nek se kotura po bregu i dolu, a morti i poleti. Odluka je pala na depron. Električni depron.
Modelarsko iskustvo: nula bodova. Letačko iskustvo: samo u snovima (i tad sam stoliral i pal s kreveta). Tak da je depron
razumno rješenje dok ne steknem više iskustva i ne sretnem nekog modelara voljnog udijeliti koji savjet u zamjenu za cugu.
Nabavil sam potrebni materijal i skinul sa neta free nacrt trenera. Baby Blu 32''. Uneređivanje radne sobe je u tijeku.
Kad završim s ljepljenjem, računam na Vašu pomoć u vidu savjeta koji setup namontirati u traktor.
Do tada drugarski pozdrav i klimoglav.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: predstavite se

Reply #83
Pa daj radije zamoli ovu depron ekipu da ti izreze jedan i nek ti prodaju elektroniku sa time.

Ostaje ti jos samo sa HCa ona stanica za 50$ i rjesen si...
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: predstavite se

Reply #84
Mayday!Mayday! :)

Jednom prilokom dok sam imao vremena, slikao sam korak po korakizradu jednog depronca.
 Pokazao mi se vrlo zanimljiv ,pa sam ga vecvise puta i kopirao. Prvi probni je vizualno bio
 koma no izgustao samse na njemu :P , evo i mali video:
http://www.youtube.com/gigamodel#p/u/3/dv9SK6VnUfw


A detalji izrade koji vam mozda malo pomognu nalaze se jos uvijek:
http://forum.moslavina-info.hr/index.php?option=com_fireboard&Itemid=27&func=view&id=2216&catid=82


Giga... ;)

Odg: predstavite se

Reply #85
Daklem, hvala na savjetima. Giga, odlomio sam od smijeha na filmiću... surla visi ali propeler još mrda. Za sada ću nastaviti sa ovim kaj sam započeo jer je model praktično gotov. Idem poslikati pa pošaljem.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Pozdrav

Reply #86
Pozdrav svima

Prvo da se predstavim, ja sam Robi iz Varaždina. Ima par onih koji me znaju, a za ostale imam 21 godinu i studiram u Zg na Fakultetu kemijskog inženjerstva i tehnologije. Modelarstvom sam se bavil u osnovnoj i išel na natjecanja iz tehničkog (čak sam u 5. razredu bil i na državnom). Uglavnom sam gradil freeflight modele, a kasnije sam počel i RC modelima. U 7. razredu sam na natjecanje išel s FW 190d koji je kasnije bil skršeni (ne mojom krivicom). U srednjoj nisam imal baš vremena pa sam se sad vratil staarom hobiju.

Uglavnom sad radim na F4U Corsairu kojeg bude malo više predstavil pod samogradnjom.

Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: Pozdrav

Reply #87
dobro došao......

imaš gore temu predstavite se pa ovo možeš prebaciti gore
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: Pozdrav

Reply #89
dobro došao......

imaš gore temu predstavite se pa ovo možeš prebaciti gore

Sorry, moja greška... Molim moderatora da prebaci temu...

Ha, čuj, ovo prvo mi nije zgodno pisati jer mi ljudi ne vjeruju, za težinu sam prešel iz veltera u srednju, a visina je tu negdi, ima nekaj (malo više) lufta između glave i štoka dok prolazim kroz vrata... :)
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna