Skip to main content

Topic: Loto igre (Read 2498 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Loto igre

Bog u svome zelji za rc modelom sam došao na ideju da , igram npr. loto u kladionici svaki put s 5kuna .Pa jeli tko zna koji je dobro igrati .
To je stvarno zadnji trzaj nade da uspijem doči na svoje s željom da imam neki rc model pa čak bio to helikopter ili multirotor ili zagi sad mi je bas svejedno pošto nemogu ovako ni jedan

Odg: Loto igre

Reply #1
Svaki put kad odlucis igrat loto stavi tih 5kn sastrane  ;)
Vise ces novca skupit
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Loto igre

Reply #2
Baš tak kak Patrik veli. Ja gledam na loto ko porez na budale.
Poslano sa mog starog HP compakt koristeći jedva vidljivu tipkovnicu!!!

Odg: Loto igre

Reply #3
Pitaj Nikolu Karabatića...
D.

Odg: Loto igre

Reply #4
14 dolara je manje od 100kn (95kn), toliko ti dođe osnovni model H8! Koliko misliš uplatiti u kladionicu da bi dobio tih 100kn???
Ima jedna narodna: Zrno po zrno pogača!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Loto igre

Reply #5
meni se nekupuje igračka ja ili zelim pravu stvar ili nista

Odg: Loto igre

Reply #6
Kako stvari stoje onda ce biti jedno veliko nista. Jbte uzmi tu igracku kao sto ti mnogi savjetuju, i tu igracku i tako i tako  skrsit. Ali nakon toga neces toliko kukat kao sto bi kukao za necim puno skupljim.

Odg: Loto igre

Reply #7
Ovisi što smatraš pod 'prava stvar' ?

Ako se radi o kompletu koji se može servisirati, dograđivati, unaprijediti , koristiti u drugim projektima, tj. koji nisu za samo jedan model nego za ovaj hobi, stvart se brzo penje preko cca 3000-3500 kuna, jer treba ti:
-stanica
-prijemnik
-baterija 1 ili 2
-punjač sa ispravljačem
- model ?  E sada kakav model .. multirotor, mali elaporac, jedrilica, mora imati neki motor(s) ESC... kontroler ako je multirotor...

Postoje jeftini kompleti za cca 100 - 130 € po dućanima, ali to nije vrijedno spomena, jer dobiješ sve najgore, a ne 'pravu stvar' mi  kada ga skršiš, ne ostanu ti dijelovi za 'nešto'.

Računaj sa još nekim važnim detaljima:

-ne znaš letiti modele, nije bitno, treba ti netko da ti pomogne u početku...
-skršiti češ model, to je 100 % sigurno, ako netko tvrdi suprotno, nemam ništa sa time, pliva-zdravlje isto ima pitanje za publiku.. :D

Što se tiće ideje za Loto-igre, to je vrijeđanje inteligencije Frikova ovdje....da si uletio u rubrike gdje sam ja moderatopr blokao bit thread jer mi je pun qu*** morskih ideja.

Najbolji odgovor ti je dao DjDarky, sakupljaj lovu!

U međuvremenu, kažeš da si iz Pakraca, najbliže mjesto gdje se leti je Voloder kod Kutine.
Zašto ne skokneš tamo jedna vikend i vidiš sve to iz bliza, ekipa iz 'OSE' zna letiti i neće te ugristi. Pitaj, gledaj, nauči od njih, nitko se nije rodio sa iskustvom, a ne sramoti se blesavim pitanjima po Friku!

Ovo shvati kao upozorenje,
toliko od mene, over !
Damir

Odg: Loto igre

Reply #8
Ovo za mene nije sramota ovo je birtija i svasto se može pisat nisam napisao u avione

Odg: Loto igre

Reply #9
Gledaj ako zelis avion preko foruma,dobrih modelara (a ima ih dosta) i polovnih djelova ces brzo sklopit nekakav avion za ispod 1000kn ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

 

Odg: Loto igre

Reply #10
Ne mroas odmah ici na skupu stanicu itd ... Uzmes sebi 6ch 2.4ghz obicnu s foruma za nekih 200-300kn ili posudis od nekog,paketa izoflora 100kn,motor esc propeler i 5 servaca nabavis za 300kn i jos baterija i punjac mogu biti do 200kn i to je dosta za pocetak,tako sam i ja poceo i onda ti je kasnije lagano uzimat nesto novije,jace i bolje glavno je poceti :) .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa