Skip to main content

Topic: modelari grada Rijeke... (Read 15899 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #16
Nemam pojma zasto, govorim za par ljudi koje znam, ostali mozda i prate  

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #17
Matej,

najbolje da dodjes na Grobnik za vikend, vecina modelara koje znam ne prati ovaj forum,
pozdrav,

Brane


pozdrav brane, upozno sam dosta ljudi na grobniku, meni je najveći problem prijevoz, što nemam svoj auto, a bio sam svega 4 puta gore letio, i par puta ovako bez ićeg za letit, uglavnom dolazim sa Vekijem, jednim jedriličarem i modelarem, kad je slobodan. Upozno sam, Dragana, jednog gospodina koji je velečasni a nemogu se sjetit imena, ... a preko Nenada sam došo do kluba... ali oni niko nedolaze u klub....


kad se obićno skupljate, subotom ili nedjeljom, mi obićno budemo subotom ujutro ako je vrijeme ok i ako niko od nas nema obaveze....?


Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #18
ja i Dragan smo bili danas popodne pa kad nas je kisa potjerala morali smo popiti koje pivce za dobro vrijeme,
ja sam friski tamo, a stari macori se pojave gore cim je lijepo vrijeme vikendom,

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #19
a da , to je tako, nije mi samo jasno kako u ovo doba može biti tako blesavo vrijeme, dok nezatopli, ništa, ubiti samo nek nepada....

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #20
Kako je Brane vec rekao , svaki vikend kada je ljepo vrijeme neko je gore ... Ako te treba pokupit ja idem sa zameta ,evo ti moj broj 091 514 3526, pa se javi ili mi posalji svoj broj pa ti ja javim dan prije kada ce netko bit gore  ... Ja obicno idem nedeljom kada se naspavam , tamo negdje oko 12-13... Tokom tjedna u radno vrijem nazalost nemam vreman za nista ,ali kako dodju duzi dani znamo letit i popodne .

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #21
Kako je Brane vec rekao , svaki vikend kada je ljepo vrijeme neko je gore ... Ako te treba pokupit ja idem sa zameta ,evo ti moj broj 091 514 3526, pa se javi ili mi posalji svoj broj pa ti ja javim dan prije kada ce netko bit gore  ... Ja obicno idem nedeljom kada se naspavam , tamo negdje oko 12-13... Tokom tjedna u radno vrijem nazalost nemam vreman za nista ,ali kako dodju duzi dani znamo letit i popodne .


pozdrav Jesus, javim vam se porukom, hvala na obavjesti...

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #22
Quote
pozdrav Jesus, javim vam se porukom, hvala na obavjesti...

Nema potrebe za Vi , jer mislim da smo tu negdje po godinama =) ... Mozda sam koju godinu stariji od tebe  ;D ... Slobodno se javi...

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #23
ja i Dragan smo bili danas popodne pa kad nas je kisa potjerala morali smo popiti koje pivce za dobro vrijeme,
ja sam friski tamo, a stari macori se pojave gore cim je lijepo vrijeme vikendom,

VELECASNI  i PIVCE pa Modelarstvo,
leti li i Velecasni i ako sta ???
nisam jos imao priliku cuti da njegova svetost leti modele,
pozdrav

JESUS pobrkao sam,cini mi se daj raspetljaj molim te !

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #24
Quote
pozdrav Jesus, javim vam se porukom, hvala na obavjesti...

Nema potrebe za Vi , jer mislim da smo tu negdje po godinama =) ... Mozda sam koju godinu stariji od tebe  ;D ... Slobodno se javi...


ma ok, vecunu koje sam upozno su stariji, mislim da sam te pobrko sa nekim (na ono da smo se upoznali), tek mi je 20....

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #25

VELECASNI  i PIVCE pa Modelarstvo,
leti li i Velecasni i ako sta ???
nisam jos imao priliku cuti da njegova svetost leti modele,
pozdrav

JESUS pobrkao sam,cini mi se daj raspetljaj molim te !

 Velicasni jedan leti sa nama , covjek se time bavi godinama , leti zadnje vrijeme manje elektro modele ...

@foker
Mislim da se mi nismo upoznali , vjeorjanto smo se vidili na polju , ali neki kontakt nismo uspostavili ... Ja imam 27 tako da , kako sam ti reko tu smo negdje  ;)

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #26

VELECASNI  i PIVCE pa Modelarstvo,
leti li i Velecasni i ako sta ???
nisam jos imao priliku cuti da njegova svetost leti modele,
pozdrav

JESUS pobrkao sam,cini mi se daj raspetljaj molim te !

 Velicasni jedan leti sa nama , covjek se time bavi godinama , leti zadnje vrijeme manje elektro modele ...

@foker
Mislim da se mi nismo upoznali , vjeorjanto smo se vidili na polju , ali neki kontakt nismo uspostavili ... Ja imam 27 tako da , kako sam ti reko tu smo negdje  ;)


znam da sam pobrko, al već ćemo sa mi nać na livadi, javim putem pm  ili SMSa kad budemo išli...


Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #27
Evo samo da javim da popodne planiramo Dragan i ja  doc na livadu, pa tko hoce neka dodje .... Prognoza za vikend je losa tako da danas izgleda ce bit jedini dan na koji bi se moglo nesto letit. Ja cu bit gore oko 16.30, a Dragan je najavio nesto ranije .

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #28
pozdrav ,,, samo da se javim , i pozdravim rijecane ,, kad se planira doci na polje,, trebala bi mi pomoc s jednim modelom,,, pa ako se najde neka dobra dusa da mi pomogne bilo super,,,

Odg: modelari grada Rijeke...

Reply #29
Stavit cu ja tu obavjest kada se nesto dogvorimo, pa ce ti netko sigurno pomoc... Samo neznam kada ce nam ovo vrijeme vise dopustit da idemo letit :(