Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 209078 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #585
Ja odma kupujem jedan ako je tako. :)
To bi bilo super.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #586
eto tako sam čuo

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #587
ja sam čul 1500 samo ne znam u kojoj valuti se mislilo....

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #588
dobro si čuo...1500 eura izgleda puno realnije,iako Robi ima veze da sazna.....e sad....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #589
Što se tiče hakiranja ćeka se video sa arduino uno i MPU 6505 na stolu sve spojeno da vidimo kako radi uživo.
Mene osobno nije briga ali kolega mi je rekao "mogao sam i ja spojiti alexmos elektroniku na komp od iza i slikati arduino uno kako je spojen na komp i kako radi".
Kada ti je do zakuhavanja zakuhaj onda do kraja, da otkloniš svaku sumlju.
I ovako si negdje napisao da si spojio i senzor i da ne očitava grešku pa kako da nisi stavio video kako to radi? :) 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #590
vjerojatno navecer dolazi video:) bez brige,  zakuhati cemo jos malo..
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #591
krenulo je 87 AlexMos kontrolera sa viacoptera..jedan je moj..
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #592
Stvarno se raspisala tema :)

Respect madobor-u na dekodiranju HEX-a, ali na njegovom mjestu ga ne bi objavljival.
Po mojem Alex nije prekršil pravilo open source-a, kod za software je objavil, a firmware je mogel pisati u bilo kojem compiler-u i bez ikakvog open-source code-a.
Vjerujem da bi svatko od nas da ima takav proizvod pokušao zaraditi na njemu prije nego ga kinezi kopiraju, a to je sa elektronikom danas veliki problem.
Tko ima dovoljno znanja, hakiral bu si za sebe kod i za nagradu nebu moral platiti Aleksu.
Ko nema, nek plati koja je cijena, a svi priznajete da je cijena jako dobra za kvalitetu.

Dajte mi jedan razlog zašto čovjeku uništiti zaradu ?

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #593
Stvarno se raspisala tema :)

Respect madobor-u na dekodiranju HEX-a, ali na njegovom mjestu ga ne bi objavljival.
Po mojem Alex nije prekršil pravilo open source-a, kod za software je objavil, a firmware je mogel pisati u bilo kojem compiler-u i bez ikakvog open-source code-a.
Vjerujem da bi svatko od nas da ima takav proizvod pokušao zaraditi na njemu prije nego ga kinezi kopiraju, a to je sa elektronikom danas veliki problem.
Tko ima dovoljno znanja, hakiral bu si za sebe kod i za nagradu nebu moral platiti Aleksu.
Ko nema, nek plati koja je cijena, a svi priznajete da je cijena jako dobra za kvalitetu.

Dajte mi jedan razlog zašto čovjeku uništiti zaradu ?

Meni nije u cilju njih uništiti, jer karma je jako loša stvar, vrati ti kad se najmanje nadaš.. a uloženo je brdo para u razvoj ovog, kak god okreneš.. Kontaktirali su me i privatno na email i korektni su prema meni, tak da nema razloga da se inatim.. Svejedno budemo napravili plocicu i pokrenuli stvar, zapravo, prvi video bi vec trebao biti online kroz nekoliko sati.. :)

Edit: mogo si se predstaviti? vidim da si novi na forumu..
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #594
Heh, novi po pisanju, stari po čitanju...
Ne pišem baš po forumima, al ovo mi je struka, pa...
Ak te zanima kaj o meni, pitaj.



Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #595
Pa nemo sad sve objavljivali, ili ? red po red ?

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #596
hahah, good job :) znaci ima nas sluzbeno i vise..
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #597
Stvarno se raspisala tema :)

Respect madobor-u na dekodiranju HEX-a, ali na njegovom mjestu ga ne bi objavljival.
Po mojem Alex nije prekršil pravilo open source-a, kod za software je objavil, a firmware je mogel pisati u bilo kojem compiler-u i bez ikakvog open-source code-a.
Vjerujem da bi svatko od nas da ima takav proizvod pokušao zaraditi na njemu prije nego ga kinezi kopiraju, a to je sa elektronikom danas veliki problem.
Tko ima dovoljno znanja, hakiral bu si za sebe kod i za nagradu nebu moral platiti Aleksu.
Ko nema, nek plati koja je cijena, a svi priznajete da je cijena jako dobra za kvalitetu.

Dajte mi jedan razlog zašto čovjeku uništiti zaradu ?

Meni nije u cilju njih uništiti, jer karma je jako loša stvar, vrati ti kad se najmanje nadaš.. a uloženo je brdo para u razvoj ovog, kak god okreneš.. Kontaktirali su me i privatno na email i korektni su prema meni, tak da nema razloga da se inatim.. Svejedno budemo napravili plocicu i pokrenuli stvar, zapravo, prvi video bi vec trebao biti online kroz nekoliko sati.. :)

Edit: mogo si se predstaviti? vidim da si novi na forumu..
ma gle stari mene je sram da si tu...kakve su ovo gluposti koje pišeš,kao ok su oni prema meni i puno je para uloženo al svejedno bum to pokrenuo i zajebo ih..a čim neko kupi pločicu od tebe zajebo buš i sebe..daj mi molim te reci koliko bu kod tebe pločica ak je kod jussia 88eura

O cemu ti pricas? Imam puno pravo sebi sloziti plocicu, pise igdje mozda da cu je prodavati? A ako te sram ,mogao si se suzdržati od komentara..
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #598
ma...pričaš o lošoj karmi i o tome kak su korektni a svejedno buš ih zajebo,ne razumijem spiku al mi se ne sviđa..po meni je to čisti inat jer nemreš niš zaradit,ta tamo je pločica 88eur...koliko bu kod tebe??60..pa češ zaradit 20 eur po komadu....vjeruj mi pamtit će te na svim forumima ko ČOVJEKA KOJI JE ZAJEBO GENIJALNOG ALEX MOSA....KAD SI TOLIKI STRUČNJAK DAJ IZMISLI NEŠTO SVOJE,NPR. MAKAR KONTROLU TREĆE OSI.....mislio sam da ideš u proizvodnju toga,krivo shvatih....
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #599
mozes se suzdrzati od caps locka pod prvo, pod drugo, nigdje ne pise da cu pokrenuti biznis i prodavati plocice.. u kontaktu sam sa njima i vec smo dogovorili da ovo nece ici public.. tako da, bezveze uopce dizes ton..
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)