Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 209027 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #720
Pazi da se ne spotakneš pre brz si :D .

Majk, ovih dana na livadi se samo spotičem o govna, a znaš što kaže stara narodna poslovica o tome. A i previše je pasa na livadama definitivno i samo laju.  ;D

Nego Luxo,

čestitam na gimbalu. Odlično si to napravio. I težak je sa svime samo 200 grama. Baš sam htio kupiti od Majka gimbal ali sada kada vidim da si dvostruko lakši od njegovog, odustajem. A i tvoj je lijepo dizajniran bez onih 30 i nešto viška šarafa i bauhaus cjevi. Još jednom čestitke. 

Rekao si da se kod tebe može nabaviti u kitu. Imaš već neku formiranu cijenu i hoćeš li imati mogućnost montaže s vertikalnim stupom/nosačem?

lp
Toni




Ja sam za razliku od svih dosada gimbal dokazao da moje bauhaus cijevi i 30 šarafa radi bolje nego sve do sada viđeno.
Potvrda o tome ima jako puno a vijeruj mi najmanje iz HR sa ovog foruma.
A vidim da da bauljaš puno ljevo desno neznaš što bi.
Samo da ti kažem nemaš dobre motore za taj gimbal a neznaš ni kako radi ali to tebi nije bitno.
S druge strane LUXO je vrhuski pilot a k tome i vrhunski producent i fotograf tako da nemoj misliti da će ti video izgledati ni približno kako njemu.
I nije mudrost napravit lagani gimbal bez kužišta koje je teže od kamere.
Kučište je kućište tko voli leti bez nek leti ja neču.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #721
Uskoro ide LUX AETHERNA. Gimbal za DSLR ;) .

Super Luxo. Čovjek si iz branše pa dobro znaš što je potrebno. Samo naprijed. Znam da ga i Majk već duže testira. Al ne znam zašto ako mu je GOPRO 3 i više nego dovoljna.  ??? Što više testiranja pa će iz svega toga i izaći nešto jako dobro. A koliko vidim i vani se ekipa svojski raspištoljila.  ;)

Zanimljiv je ovaj Englez. Upravo je testirao i treću os. Za gledanje kliknuti na link ispod slike.

Stabilised DSLR rig. More testing. on Vimeo

http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=1817209&page=5

E, Majk pa imam iste motore koje ti imaš na gimbalu s istim brojem namotaja i istom žicom. Što onda, tebi ne rade dobro? Nisam baš shvatio u čemu je problem.

lp
Toni


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #723
Ha ha. Ti si meni baš simpa. Sve pet. Korizma je i tebe uzimam za pokoru.  ;D ;D ;D
Vidimo se na livadi i pazi na drekove. Jučer sam letio i išao malo hodati, a ono psećeg dreka ko nagazne mine. Al opet quad koji leti 19 minuta baš opuštajuće djeluje.

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #724
Nego jel se sprema kakva festa za otvaranje 50-te stranice ovog threada?

Mislim da bi to trebalo proslaviti :)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #725
Donesi neku cugu na livadu pa ćemo zaliti tu 50 stranicu.  ;D ;D

lp
Toni

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #726
bolje pricekat pa zalit 30 000 posjeta  8) 8)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #727
Moze i jedno i drugo :)


Btw, mogao bi se gimbal za fotic koristiti i kao drzac za limenku pive/cole,... nema straha od prevrtanja/prolijevanja  ;)


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #729
Može, nema problema.  ;)

lp
Toni



Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #732
A meni je shipping 7,7eur I nema carine za slo, a živim 30 min od Zagreba :)


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #733
Gle što ja imam

Motora 4 su previklana gimbali su gotovi
Tako da ih sada ima 3 od toga su 2 prodana.

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #734
Nisam izdržo! Morao sam po noći :). Jedva čekam ljepše vrijeme!

LUX HF on LUX Q at night. First flight
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3