Skip to main content

Topic: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!! (Read 209065 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #737
Nice, i premda testna i tu je priča ispričana. ;)

lp
Toni



Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #740
Jel to bilo 60P full hd sa wide lećom ili si smanjio kut?
Čisto je ok u mraku ja do sada nisam u toliko mraku testirao ali nije toliko loše kao što neki govore.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #741
Jel to bilo 60P full hd sa wide lećom ili si smanjio kut?
Čisto je ok u mraku ja do sada nisam u toliko mraku testirao ali nije toliko loše kao što neki govore.

Da, 60, full wide.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #742
To sam i mislio, jer kada mu smanjiš kut imam osječaj kako da je dosta lošije u mraku, neznam možda sam zabrijao al eto.

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #743
Zakaj ne prebacite na PAL, pa nismo Ameri :)
MAK Zapad

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #744
PAL je kratica od "Phase Alternating Line" što je davno ostavljeno u analognom signalu. Danas se uglavnom koriste digitalni signali tak da se nebi baš vračal u PAL. 60 fps sam snimao jer sam zaboravio prebacit iskreno...  :P
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #745
Znaš na kaj mislim ;)
MAK Zapad

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #746
Alexmos 1.3b1 on Martinez v3 PCB

Eto, na Martinezu radi kompletno sve, čak i RC input..
Danas ce biti bootloader spreman, plocice ce vjerojatno sastavljati kinez i kontroler ce ici po $80...
Ako netko vec ima njemca, a htio bi Alexa, ide po popularnoj cijeni flashanje :D
Čakovec R/C Flying
FPV: Heavy Hex + Cinestar gimbal
Fun: AXN na steroidima ;)

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #747
Alexmos 1.3b1 on Martinez v3 PCB

Eto, na Martinezu radi kompletno sve, čak i RC input..
Danas ce biti bootloader spreman, plocice ce vjerojatno sastavljati kinez i kontroler ce ici po $80...
Ako netko vec ima njemca, a htio bi Alexa, ide po popularnoj cijeni flashanje :D

Samo da nadodam sada se motori više ne mogu zaustavit rukom na osovini  ;D ;D dakle njemci još moraju poradit na kodu ...

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #748
Odlično da si  se dogovorio sa alexom, sada kada ima bootloader moči će se update radit to je super.
Kada češ imat kontrolere kod sebe?
To je super s obzirom da nema dostave i dugog čekanja a nije da je sada nešto puno jeftinij al opet brže ga dobiješ.

 

Odg: ZENMUSE OD 50 DOLARA !!!!

Reply #749
Za sad evo malo, gimbal košta 65Kn s time da mi se drugi gimbal koji će biti finalni vari :) (u cijeni od 65kn)... morao sam si složit to danas jer ne bi mogao zaspat :D snimka je takva kakva je još sam poslje poriktao PID-ove i radi   :o :o :o :o :o :o...

Slika toga čuda i video :
[attach=1]

Gimbal