Skip to main content

Topic: letimo i mi u ivanic - gradu (Read 191922 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #466
evo konacno video mojeg 3D izuma  :D
Moj 3D avion

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #467
moj PC je odlucio surađivat samnom tako da konacno mogu slagat i rezat videice :)
evo video sa danasnjeg leta. Pjer i Ja smo vjezbali niske prelete u formaciji i nakraju videa mozete vidjeti moj velicanstveni pad :D (u 3. minuti)
 P.S. zagi je ostao citav :D
Low pass flybys by IG-RC flying team


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #469
šteta kaj se ne vidi udarac.... al dobro da je čitav.
Jebote full gas sam ga stepo.Skoro je zvono otpalo sa motora :D ali to kaj kazes. Dobro da je citav (neznam kak je to uspio prezivit) :D





 

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #474
zbogom nitraci, odo i ja u zagiste. :)   [attachimg=1] 

na njega ide standard setup: 342w 2200 kv motor s rctimera, 2x hxt900 ili kaj se vec nadje u inventaru te velicine.  probni let uskoro...
struja zakon, nitro USTAV


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #476
al popravi bar hypa, ipak je to nekaj drugo

hehe

samo se salim, jasno da ne odustajem od nitraca, oni su mi velika strast. znas da ne volim struju.... ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #477
al popravi bar hypa, ipak je to nekaj drugo

hehe

samo se salim, jasno da ne odustajem od nitraca, oni su mi velika strast. znas da ne volim struju.... ;)
zagi je "must have" avion. uvijek je letiv a zauzima toliko malo mjesta u vasem ormaru. mozete ga drzati iza radijatora,ispod kreveta,u vasem uredu u ladici  koliko je tanak. svaka obitelj u americi ima po jednog zagija,zagi je kul :D neka vaš zagi bude svugdje sa vama,na izletu,izlascima,sastanku.. prvih 5 koji naruce zagija dobit ce na poklon i prakticnu torbu od kvalitetnog skya tako da svog zagija ima uvijek pored sebe. ALI TO NIJE SVE,najbrzi ce također dobiti i rolu selotejpa tako da svog ljubimca moze krpati bilo gdje i bilo kada. narucite svog zagija vec danas i pridruzite se milijunima zadovoljnih letaca diljem planeta...  :D


Odg: letimo i mi u ivanic - gradu

Reply #479
al popravi bar hypa, ipak je to nekaj drugo

hehe

samo se salim, jasno da ne odustajem od nitraca, oni su mi velika strast. znas da ne volim struju.... ;)
zagi je "must have" avion. uvijek je letiv a zauzima toliko malo mjesta u vasem ormaru. mozete ga drzati iza radijatora,ispod kreveta,u vasem uredu u ladici  koliko je tanak. svaka obitelj u americi ima po jednog zagija,zagi je kul :D neka vaš zagi bude svugdje sa vama,na izletu,izlascima,sastanku.. prvih 5 koji naruce zagija dobit ce na poklon i prakticnu torbu od kvalitetnog skya tako da svog zagija ima uvijek pored sebe. ALI TO NIJE SVE,najbrzi ce također dobiti i rolu selotejpa tako da svog ljubimca moze krpati bilo gdje i bilo kada. narucite svog zagija vec danas i pridruzite se milijunima zadovoljnih letaca diljem planeta...  :D

Pa grebate patak... ko nebi nasjeo na ovakvu reklamu??

Posto je RTF primijerak??   8)