Skip to main content

Topic: Moj Hexadron neće još dugo poletjeti... (Read 41355 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #150
Dragi Milane baš te je krenulo ovaj mjesec.  :)
Možda bolje da staneš na loptu neko kratko vrijeme dok se ne smire emocije i rane ne zacijele pa poslije kreneš mirne glave u nove pustolovine.
Želim ti brz oporavak i sreće u novom projektu!


Hvala. Ne mogu se zaustaviti, jednostavno mi je tako zapisano u zvijezdama. Ima još poslova koji se mogu raditi sa jednom i po rukom. Na primjer - moram očistiti nered po stanu. Kada nešto radim, obično sam hiperaktivan, a onda imam lošu naviku da nagomilam stvari na radnu plohu, a povremeno samo odgurnem da si napravim još malo prostora. To ću sada pokušati ispraviti - onako - laganica, koliko budem mogao.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #151
A stvarno si majstor, za ne vjerovat! Sutra idem na poštu pa ti možda malo ublažim bol i muku. Brz oporavak!

Lp. Sveto



Još jednom hvala. Sorry, ali nisam odmah pročitao sve postove, a trudim se da svima odgovorim.

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #152
Sva sreca da vas nije pravi hrast prikljestio,nego samo hrastova vrata.

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #153
Sva sreca da vas nije pravi hrast prikljestio,nego samo hrastova vrata.

Ne bi bilo lijepo ni poželjno da se još petljam oko pravog hrasta. Nego, malo sad razmišljam - trebam se naučiti kontrolirati (moj bijes i slično). Problemi se javljaju kad se dosta toga nakupi, valjda podsvjesno, a onda je potrebo jako malo da se 'puna čaša prelije'. Prije mi se znalo dogoditi da me nešto iznervira, pa onda to razbijem - kasnije mi bude žao. Onda mi je jedan prijatelj ispričao kako on to riješava; uvijek pri ruci ima neku dasku, pa rađe udari po njoj dlanom, nego da razbije to što ga je iznerviralo. i to radi dosta dobro i kod mene - često udarim površinu stola i nikom niša. ovo je bila malo drugačija situacija - sva ova sr*nja koja su mi se zbila u zadnje vrijeme... nakupilo se toga previše, a 'eksplodirao' sam u pogrešno vrijeme i na pogrešnom mjestu (i na pogrešan način - umjesto dlanom, ja šakom).

LP,
milan
---

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #154
Eto, poslano malo prije, trebalo bi stići u petak. Nadam se da će bar donekle pomoći. Sretno i

Lp. Sveto


 


Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #157
Ne, ne, 60 . Ono smo stavili vrijednost.

Lp. Sveto


Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #158
Inače bi bilo 40 ali sam poslao kao lomljivo pa je 60.

Lp. Sveto



Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #160
Kod njih se nikad ne zna. Mene uvijek dođe skuplje nego šta očekujem pa i onda kada ne bi trebao platiti ništa.

Lp. Sveto


Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #161
Kod njih se nikad ne zna. Mene uvijek dođe skuplje nego šta očekujem pa i onda kada ne bi trebao platiti ništa.

Lp. Sveto



Za ovo ću vjerojatno dobiti samo obavijest - sve preko kilograma, poštar ne dostavlja na kućnu adresu.

Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #162
Kako ne, to ide HPEXom. Od vrata do vrata.

Lp. Sveto



Odg: Moj prvi quadcopter - svi radovi obustavljeni

Reply #164
Kako ne, to ide HPEXom. Od vrata do vrata.

Lp. Sveto

Već stiglo! Jedino... zvono (made in China) nije radilo, pa sam morao ipak ići na poštu. Umjesto tog zvona, stavio sam nešto drugo (made in Croatia):

[attach=1]

Pregledavam moju novu letjelicu:

[attach=2]

Dok moja draga pregledava svoju letjelicu  :D :D :D :D :D :

[attach=3]

Još jednom hvala.

LP,
milan
---