Skip to main content

Topic: Koje pusher propove, na HK loš izbor (Read 4028 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Odg: Koje pusher propove, na HK loš izbor

Reply #16
OK, kak hoćeš, ja ti govorim najjeftiniju soluciju. Nikakav reduktor prsten i bakrači, napraviš si sam s termobužirima i dobro izbalansiraš jeftilen prop

Možda se ne razumijemo. Problem je u tome što kada non pusher prop montira kao pusher, precision rupa, tj. Reduktor prsten dolazi na navojni dio prop adaptera, umjesto na prednji dio prop adapter osovine koji nema navoj. Zbog toga postoji zračnost. To se može reducirati umetcima npr. Termo bužirom, ali najbolje bi bilo da je prop pusher tako da njegov precision hole/reduktor dolazi na dio osovine koji nema navoj na sebi.

Reduktori raznih promjera dolaze sa propovima.


Re: Odg: Koje pusher propove, na HK loš izbor

Reply #17
izbalansiraj ga gore kad je vec slozen i bok, tako sam ja radio.

imas za Iphone aplikaciju "iSeismometer" koja se inace koristi olfo za jacinu potresa. zvežeš to za Bixlera, opičiš lagan gas, recimo 1/4 i vidiš koliko vibrira. Tako sam balansirao motor, pa onda prop solo (bez programa na balanseru), pa onda sve skupa prišarafljeno.

Ispravio sam vibracije sa komadićima izolirke na motoru i/ili propu.

Dobra fora, potražiti ću jel ima takvo što za android. Samo da mi prop ne uništi galaxy!


Odg: Koje pusher propove, na HK loš izbor

Reply #18
Ma razumije on sto ti govoris, ali kao i ja smatra da to nema toliko veze. Sve se da zbalansirati, pogotovo na ovim motorima  s manje okretaja.
Ako bas zelis skuplje pushere, go for it, ali to ne garantira da ce biti bolje balansirani nego tvoj trenutni setup :)

Budem malo proguglal za slični program za Android, javim ako nađem što.

BTW ide tko letit? :)

Re: Koje pusher propove, na HK loš izbor

Reply #19
Meni ima valjda pola mm lufta sa nekima..


No nema veze.. Bum ispitao obje varijante




Odg: Koje pusher propove, na HK loš izbor

Reply #20
Meni sa TGS propom sve vrhunski, nikakav luft.

Re: Koje pusher propove, na HK loš izbor

Reply #21
Meni baš sa tgs luft. Bumo vidili uživo




 

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.