Skip to main content

Topic: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme... (Read 3742 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #1
Aaaaa, si video na 3:40, čika gonja Futabu :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #2
odlican video

kocka do kocke kockica kroz prostor i kroz vreme i uvek nova pitanja i uvek nove teme  :D :D


Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #4
da zanimljiva emisija u to vrijeme.. danas baš fali nešto tog tipa.. gledam neki dan klince u gradu pred nekom zgradom.. čisti debilizam i delikvencija. Jednostavno nemaju šta raditi osim uništavati.
Nikakve kreative, perspektive. Jednostavno nešto fali. Čak i obavezno služenje vojnog roka je sad kad vidiš imalo nekog smisla. Nasuprot onom što gubiš vrijeme i kao ne radiš ništa pametno.

Ali mislim da je bila idealna za discipliniranje onih bahatih, neodgovorinih "zlatne mladeži" i sl.. svi čelavi, svi jednaki. Jednostavno slomi ono ja sam centar svjeta.


No da ne ode skroz u off topic. Ovi modeli mi izgledaju kao pulse jet.. full gas i deri  :D

Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #5
da zanimljiva emisija u to vrijeme.. danas baš fali nešto tog tipa.. gledam neki dan klince u gradu pred nekom zgradom.. čisti debilizam i delikvencija. Jednostavno nemaju šta raditi osim uništavati.
Nikakve kreative, perspektive. Jednostavno nešto fali. Čak i obavezno služenje vojnog roka je sad kad vidiš imalo nekog smisla. Nasuprot onom što gubiš vrijeme i kao ne radiš ništa pametno.

Ali mislim da je bila idealna za discipliniranje onih bahatih, neodgovorinih "zlatne mladeži" i sl.. svi čelavi, svi jednaki. Jednostavno slomi ono ja sam centar svjeta.


No da ne ode skroz u off topic. Ovi modeli mi izgledaju kao pulse jet.. full gas i deri  :D

ovo sto si spomenuo je krivo drustvo i zakoni koji su danas
ja kad sam isao u skolu nije bilo da netko tuce nastavnike maltretira ih itd zast zato jer si dobio samarcinu

a danas nastavnik lupi dijete iz uha odmah novine odmah otkaz itd.
roditelj istuce dijete odmah nasilje u obitelji odmah socijalna na vratima i koje kakve pizdarije
zato danasnji klinci nemaju postovanja i kulture

batina je iz raja izasla

Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #6
Tako je, ja bih djecu odmah na Goli otok pa nek se nauče! Sve to treba izubijat, samo šora buraz! Nećeš ti tu meni nešto ovo modeli simo tamo, dođeš doma iz škole i odmah šakom u pi*ku prije neg je reko "bok"!

 :D
MAK Zapad

Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #7
kak ja vidim, ove kaj nas sad vode je odgala batina! fala njihovim roditeljima na kvalitetnom odgoju. stvarno su nas usrecili.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #8
Imas tu i dosta uticaja okoline.. i vremena...
Uzmi u obzir da su to sve titovi pioniri i SKOJ-evci, koji su u 99% slucajeva bili "aktivni omladinci" a kasnije "drugovi".
To ti je prijatelju, sistematski odgojena bagra.
A sto se tice klinaca i nastavnika, ja kao roditelj i bivsi klinac, 100% se slazem da je odgoj danasnje djece jaaako los, bez discipline i obzira prema drugima, djeca jednostavno ne poznaju granice a o lijepom ponasanju i ophodjenju da se ne prica.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #9
Tataratiraaaa!!!
 ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #10
Anto,
ovi nam upropastiše podsjećanje na naše početke modelarstva.
Bilo je tu klizaća, Cirusa,sobnih modela,raketoplana,raketa,čamaca i štošta drugog.
Od svega je ostala samo livada - i mi, "starci" !

Odg: Ovako je to izgledalo u naše vrijeme...

Reply #11
..što ćeš - svaka budala ima svoje veselje..  ;D
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.