Skip to main content

Topic: Esky Big Lama upgrade (Read 4765 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Esky Big Lama upgrade

Reply #15
Toni, najveci problem onih koji kupe cp heli je taj sto neozbiljno i brzopleto pridju toj tematici. Imam neke poznanike koji su skrsili barem 8 e-sky RTF CCPM helija u vrlo kratko vrijeme a sve zato sto bi ih izvadili iz kutije i nestrpljivo spojili i uzletili a sletanje je nekontrolirano u djelovima nakon cirka 3 sekunde. Nisu gledali CG koji mora biti tocno u poziciji glavne osovine, niti dali je pitch podesen kako treba i to rezultira razocaranjem. RC CCPM heli je ista prica kao i pravi, i jos gore jer je manji, laksi i nestabilniji. Istina, coax heli ti dadne onaj osjecaj koji treba nakon toga unaprijedjivat ali brzo dosadi kao meni.
Nemojte se obeshrabrit svi vi koji bi htjeli letit CCPM heli. Nabavite simulatore poput Aerofly prodeluxe ili clearview i druge i trenirajte. Meni su neki rekli da cu smlatit CCPM u par sekundi kad ga dobijem ali to se nije desilo jer sam ozbiljan glede toga. Ne znaci da se nece desit ali to je sve normalno. Ne treba odustajat olako. sve je to dio ove price,
malo van okvira ovog thread-a pa se izvinjavam!

LP
3 x rc helikopter :P