Skip to main content

Topic: rusenje mlaznog aviona (Read 73187 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #15




Cvijtko samo me interesirala lokacija , pretpostavio sam  da je NL -Holandija ,(mislim da nema nikakve veze sa Istrom što bi mi bilo puno draže jer bi bilo dostupno) , ako je onda mi je ovajko i onako pre daleko!!!!
Tako da kratice nisu bitne , već lokacija , ili si ti to već na pisao , a ja nisam čitao...vjerojatno da si u Istri bi odavno ćuli za ovo!!!Pre dobro je!!

A misliš da čovijek nemože živjeti u Holandiji a u Istru dolaziti na godišnji? Možda je i porijeklom iz Istre?

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #16
[attach=1] ???
Ja sam se vec jednom na sajtu kod gospodina Lukasa predstavio pa ucinicu to jos jednom zovem se grujic cvetko rodjen sam u Puli 1951 godine , modelarstvom  se bavim jos kao deckic sa 13/14 godina u zadnjih 10 godina vozim samo turbinske avione i helikopere sa dvotaktim motorima na metanol , a turbine pravim sam vec vise od 10 godina eto to je ukratko . 8)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #17




Cvijtko samo me interesirala lokacija , pretpostavio sam  da je NL -Holandija ,(mislim da nema nikakve veze sa Istrom što bi mi bilo puno draže jer bi bilo dostupno) , ako je onda mi je ovajko i onako pre daleko!!!!
Tako da kratice nisu bitne , već lokacija , ili si ti to već na pisao , a ja nisam čitao...vjerojatno da si u Istri bi odavno ćuli za ovo!!!Pre dobro je!!

A misliš da čovijek nemože živjeti u Holandiji a u Istru dolaziti na godišnji? Možda je i porijeklom iz Istre?
modelari svih zemalja ujedinimo se

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #18
[attach=1] ::)
A evo ovdje sam sa turbinskim avionom ( upravo ga startam za poletanje)  8)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #19
Halo gos. Ivane primio sam poruku sada znam nesto malo vise o vama . Mene interesuju jos neke stvari
to jets kakvo vi mislenje imate o svemu tome , matricama , odljevcima mislim na komercionalnoj bazi , mislte li mozda samo na male serije odljevaka , ili mozda vas licno interesira trurbina sama i sva zbivanja oko nje . Mislim da mogu sa sigurnoscu reci da jako dobro poznam  turbinsku cenu u Evropi skoro od samog pocetka pa i time mogu dati savjete , odnosno znam sta je moguce a sta je  neizvodljivo zato bi zeleo da cujem vase misljenje o svemu tome , Cvetko  8)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #20
cudna je ova pula,
kupim heli u 20 dana jednog covjeka upoznam da vozi helikopter
u zadnjih 3-4 dana upoznam preko 10 ljudi iz pule koji voze heli avion i evo sad i osoba koja se bavi mlaznim avionima

btw jako ruzno izgledaju ove slike i djelovi aviona najgori moguci scenarij za modelara  :(

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #21
cudna je ova pula,
kupim heli u 20 dana jednog covjeka upoznam da vozi helikopter
u zadnjih 3-4 dana upoznam preko 10 ljudi iz pule koji voze heli avion i evo sad i osoba koja se bavi mlaznim avionima

btw jako ruzno izgledaju ove slike i djelovi aviona najgori moguci scenarij za modelara  :(
  izvini sto sam smetao...   ::)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #22
cudna je ova pula,
kupim heli u 20 dana jednog covjeka upoznam da vozi helikopter
u zadnjih 3-4 dana upoznam preko 10 ljudi iz pule koji voze heli avion i evo sad i osoba koja se bavi mlaznim avionima

btw jako ruzno izgledaju ove slike i djelovi aviona najgori moguci scenarij za modelara  :(
  izvini sto sam smetao...   ::)

ne razumijem cemu ovo: izvini sto sam smetao
procitao sam moj post ponovo i nigdje nisam nasao da sam rekao nesto ruzno ili u smislu sta radis ti u puli ili sl.
mislim da si krivo interpretirao sve

moj post je bio s namjenom da sam sretan sto nas ima tolko i da cemo jednog dana se i upoznat i razmjenit pokoju informaciju
druzit se itd.

a komentar za slike je za ove di je avion u djelovima na podu

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #23
Ajme, pa kakav je ovo forum.
Nitko nikog ne razumije, svi sve tumace kao uvredu.

Covjek kaze jel NL (Netherlands) = (H) Holandija, svi saspu drvlje i kamenje na njega ko da je opsovo mater nekome.

Drugi veli da su uzasne ove slike crasha i da su nocna mora za svakog modelara, protumaci se kao  smrtna uvreda.

Koja paranoja... ::)
Jel to tako inace na ovom forumu il su posljedice teske vikend-hrane?  :D

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #24
Ajme, pa kakav je ovo forum.
Nitko nikog ne razumije, svi sve tumace kao uvredu.

Covjek kaze jel NL (Netherlands) = (H) Holandija, svi saspu drvlje i kamenje na njega ko da je opsovo mater nekome.

Drugi veli da su uzasne ove slike crasha i da su nocna mora za svakog modelara, protumaci se kao  smrtna uvreda.

Koja paranoja... ::)
Jel to tako inace na ovom forumu il su posljedice teske vikend-hrane?  :D


Covjek koji je pitao za NL je Covjek ??
dobro je ako ga na vlastitoj Kozi nisi osjetio pa ne znas kakav je i tko je ON !
a ovaj Forum je dobar Forum samo pojedinci nisu dobri ALI u svakom se Zitu nadje Kukolj !

poz.Iv

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #25
U pravilu nastojim ne suditi o osobi koja je napisala post, nego o onom što je u postu napisala.
Nije da mi to uvijek polazi za rukom, ali kad polazi, smanjuje broj nesporazuma i kolicinu zivciranja ;)

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #26
Ajme, pa kakav je ovo forum.
Nitko nikog ne razumije, svi sve tumace kao uvredu.

Covjek kaze jel NL (Netherlands) = (H) Holandija, svi saspu drvlje i kamenje na njega ko da je opsovo mater nekome.

Drugi veli da su uzasne ove slike crasha i da su nocna mora za svakog modelara, protumaci se kao  smrtna uvreda.

Koja paranoja... ::)
Jel to tako inace na ovom forumu il su posljedice teske vikend-hrane?  :D

orcinus !
ti si upravo Danas dosao ovdje, NOVI SI !
i vec si primijetio da ovaj Forum nije to sto si mislio da jeste,
u Kroatiji ima jos jedan mnogo bolji Forum od ovoga "RCM"

da pokusas tamo !

poz.Iv

Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #27
U mom selu se kaze:
Ne se*i tamo gdje jedes.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.


Odg: rusenje mlaznog aviona

Reply #29

orcinus !
ti si upravo Danas dosao ovdje, NOVI SI !
i vec si primijetio da ovaj Forum nije to sto si mislio da jeste,
u Kroatiji ima jos jedan mnogo bolji Forum od ovoga "RCM"

da pokusas tamo !

Nah, ne bjezim tako lako (osim ako me otjeraju) ;)

A moj komentar je bio poluzayebancija, a na pol test da vidim kako se tu dise.
Iako stojim pri recenom - ne sudim (ili bar nastojim) nikoga temeljem reputacije i osobnosti, nego temeljem postova. Ako su korisni, pametni, prijateljski, kvalitetni i/ili zabavni, briga me i da je krampus bradom :)

Edit: nego, re: izvorni post, one fotke s pocetka su stvarno horor. Sve me strecnulo kad sam vidio onaj lom. Koliko vremena ode na krpanje jednog takvog crasha?