Skip to main content

Topic: Nostalgija (Read 18109 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Nostalgija

Reply #60
Ante ,je u utorak 25. sa svojom ekipom, na Piketu, letio uspješno,slika nema jer sam bio u zraku ,a Foxxy nije mogao doći, a on je glavni snimatelj ...trebalo je iskoristiti taj fantastičan lijep dan.
Držim da će Ante ipak preći na ''tamnu stranu'' ili RC letenje. :)
Dobit će maksimalnu podršku. 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Nostalgija

Reply #61
Evo kako su kolege pocele,da se ja nadovezen:
bili smo 25.og i 2 dana prije na piketu..vrime je bilo super,jedrilica je i vise nego ispunila moja ocekivanja,ali nažalost iman samo jedan normalan video,njega san uploada na you tube,ostalo je snima prijatelj sa loson kameron pa se ne vidi skoro nista.
Digli smo f1a na nekih 30-ak m i letila je preko 7 min..postoji snimka ali se skoro ništa ne vidi,samo se cuje prijatelj koji trabunja gluposti :) 
Eto nakon 30 godina sta je stala u prašnjavoj očevoj kutiji u garaži,nakon restauracije se ponovo vinula u zrak i bas mi je bilo posebno vidit tu stvar kako leti,nesto sta je moj otac napravia tokon njegove srednje škole i fakulteta,posebno iskustvo :) :)
Utekla mi je sa piste,pa san mora trcat za njon preko onog potočića,cili san se smocia,haha
sestra i ostatak ekipe su pustali mog cirusa i slomili su ga :D
Upozna san kolege miću i mesa,jako drage i susretljive osobe
Veselin se novin projektima i druženju sa ostalin modelarima
Evo par slika


Sestra sa modelon od Mesa


hebergeur image





Ja i cura 2 dana prije




hébergeur d image gratuit




image gratuite





slomljeni cirus




heberger une image




hebergeur d images






I jedan video sa you tubea,kad smo ga testirali,stavite na HD :D
F1a test
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Nostalgija

Reply #62
Hvala Ante ,dobro sam ispao....manekenka Kaća je lipša od mene....Bogu hvala... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Nostalgija

Reply #63
Bravo Ante, želin ti puno uspješnih letova i što manje priskakanja potoka :D
samo naprid....