Skip to main content

Topic: Buhor 25 kreš (Read 8265 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Buhor 25 kreš

Reply #15
@ Mayday: ti si rekao započeti sa deproncem visokokrilcem i to je razumna odluka. kršenja će biti, a takvi se modeli popravljaju na polju sa malo uhupora i selotejpa.

Odg: Buhor 25 kreš

Reply #16
@ Mayday: ti si rekao započeti sa deproncem visokokrilcem i to je razumna odluka. kršenja će biti, a takvi se modeli popravljaju na polju sa malo uhupora i selotejpa.
Je, sve je pribavljeno, samo čekam baterije i lom može započeti. Selotejpa i uhu ljepila imam u gepeku u dostatnim količinama.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.



Odg: Buhor 25 kreš

Reply #19
ako nisi još letio par sati na nekom simulatoru bi ti dobro došlo, da stekneš dojam o letenju. meni je to puno pomoglo
Dečki iz kluba u Varaždinu odmah su mi ponudili simulator Aero flight (koji na žalost ne radi na w7), ali u kadar je uletio svemogući Davor sa par masnih psovki i RFG4 te kompletnim expasion pack-ovima koji rade. Tako da se laganini uključujem u cijelu priću. U 3 dana potrošio sam 4 seta baterija na stanici.  ::)
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.


Odg: Buhor 25 kreš

Reply #21
e sad imaš priliku složit ovak nekaj, slično je i mislim da nije komplicirano.
i onda polako :P

Odg: Buhor 25 kreš

Reply #22
Ispravno je u praksi zrakoplovstva da na koje krilo pocme padati u taj zaokret treba avion i popratiti sto precizniim odrzavanjem kuglice jer inace ako stolira ljevo krilo koje recimo vec stolira i ima manju brzinu od destog popravak eloeronom samo sjebe stvar jer das kontru  sto znaci naglo smanjis brzinu desnom krilu i onda tek ides u spin.Znaci da si dobro skuzio stvar jer nama je uvijek govorio instruktor:MLADI PILOTI IMATE DVA NACINA VAĐENJA IZ KOVITA PRVI JE PRAVOVREMENO A DRUGI JE BAGEROM.Nikada nemoj sebi dozvoliti da na maloj visini s modelom nemas dovoljno brzine jer svako smece leti bez motora ako ima brzinu.