Skip to main content

Topic: Letenje u Sinju-Piket (Read 320971 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1260
Poštovani kolege temeljem formiranja/aktiviranja modelarske sekcije izradio sam "PRIJEDLOG"  PRAVILNIKA O PONAŠANJU MODELARA na Sportskom aerodromu SINJ sa napomenom kako je ovo PRIJEDLOG i uvijek je podložan promjenama.


Molio bih Vas sve konstruktivne prijedloge, zamjerke  da slobodno iznesete na moj e-mail ili na ovim stranicama ili Facebook grupi https://www.facebook.com/groups/1318857081463816/ (RC PILOTI SINJ)
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1261
Hvala dragi Nino  na ovom pravilniku ..... tko će ako nećeš Ti , a sada molim Te poguraj i članske iskaznice...voli Te i cijeni barba
Mes.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1262
Evo i priloga PRAVILNIKU, a za članske iskaznice se brine naš kolega TONI
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1263
Ma Toni je za dizajn,pa sam promislio da bi ti malo pogurao gdje treba,ja jesam,Ciao ps javim se na 6 ohma
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1264
"NIKAD NE GURATI PRSTE U PROPELER ;-)"
Hahahaha
Nema sta kolega pravilnik je na mistu,svaka cast da se neko sitia ovo napravit/prezentirat :)
Ja glasan za tebe da budes koordinator na pisti,drzin da si iskusan (ali ne i star :) ) i kompetentan za ovaj zadatak.


Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

 

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1266
Svaka čast Nino!Progurat ću ovaj prijedlog pravilnika do predsjednika kluba i izvršnog odbora pa ako još šta bude tribalo nadopunit,ispravit ili uskladit dodatno s naputkom aerodroma pa ću javit šta je učinjeno.
Pozdrav!

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1267
Nema problema. Stojim na raspolaganju.

Poslano sa mog LG-H500 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1268
Sutra ako Bog da oko 1500 na Piketu. Ako bude loše vrime barem u Bossa na kavu. Tko je za
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1269
Ja se nadam da cu doci ako mi obaveze dopuste
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1270
Volia bi i ja,vidit cemo

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk

I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1271
volija bi i ja.. pozdrav svima
mos mislit

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1272
Runje, Ivan i moja malenkost probali i danas letit. Uspješno ali kratko. Kiša i jak vitar omeli naše planove koje smo kovali ovaj dugi niz neuspješnih vikenda.  Lip pozdrav uz onu staru BIT ĆE BOLJE
Sve više znan a sve manje mogu

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1273
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Letenje u Sinju-Piket

Reply #1274
Živija Dujo , odlične slike.....vidi se da bi Nino moga malo opiturat Phoenix-a ....ali najlipša sličica je ''Nikola i Duga''...Svako dobro a  bit će i boljih vremenskih uvjeta ,nadam se ,pa se vidimo  ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes