Skip to main content

Topic: Jadni orlovi i njihove panđe (Read 2149 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jadni orlovi i njihove panđe

Za mene je ovo posebno glup potez dotične vlade, ali nadam se da će se oglasiti i društvo za zaštitu životinja.
http://www.youtube.com/watch?v=HifO-ebmE1s
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Jadni orlovi i njihove panđe

Reply #1
To ti je prebacivanje loptice u drugo dvoriste, kad ti orao pokupi quad zivo-ljupci ce te pojesti prije nego agencija za zrakoplovstvo :)
jer se pticurina u nalijetanju na quad ozlijedila :)

Odg: Jadni orlovi i njihove panđe

Reply #2
Dobro si primjetio i zato sam se naljutio na glupi  postupak glupih policajaca i njihovih ministara....samo sebi stvarajući posao  daju važnost.Hvala na komentaru Tomooo.  ;)

Note:Svojevremeno sam u Australiji  kritizirao lučku policiju, koja je došla na brod pregledati ima li negdje skrivenog narkotika.Jedan od vodiča je bio strašno surov prema psu ,koji fakat nije mogao naći ništa jer ničeg nije ni bilo....bila su to takva vremena bez droge.Rekao sam mu da je stravično to da se takvi psi treniraju ,tako da postaju ovisnici o drogi,i da žive dvije do tri godine.Nije rekao ni riječi ali bio je na rubu da potegne ''odgojnu palicu''(zadržalo ga je saznanje da imam visoki čin, koji je bio istaknut na ramenu). Držim da se i sada orlove trenira na sličan način ,jer se Phantomi ,na snimci premazuju sa izmetom manjih ptica itd .....Od takvom tretmana orlovi neće živjeti manje ali će se   poubijati u pokušaju da pojedu leteću spravicu,a o povredama propelerom da i ne govorim. :'(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Jadni orlovi i njihove panđe

Reply #3
....primjetio sam
Hoces reci da pesima daju pusiti marihuanu  - pa da je poslije zato traze? ... ili cime si mislio da pesi postaju ovisnici?
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: Jadni orlovi i njihove panđe

Reply #4
Upravo tako ...navikavaju ih na manje količine narkotika ,ali se o tome ne govori ,jer je kontrola  sigurnosnih državnih  sustava, nedostupna.Hvala i pozdrav Varaždinu i okolici.
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Jadni orlovi i njihove panđe

Reply #5
....primjetio sam
Hoces reci da pesima daju pusiti marihuanu  - pa da je poslije zato traze? ... ili cime si mislio da pesi postaju ovisnici?

Sto mislis kako dresiraju pse, civilizirano? Ili ipak padne koja odgojna.....

Odg: Jadni orlovi i njihove panđe

Reply #6
Upravo tako ...navikavaju ih na manje količine narkotika ,ali se o tome ne govori ,jer je kontrola  sigurnosnih državnih  sustava, nedostupna.Hvala i pozdrav Varaždinu i okolici.

....a'l me nasmija!!
Mozda to tako i je u tim "tvojim" drzavama, a'l u nas ti nije tako....
Mislim da bi temu trebalo preselit u temu "Vic do vica..."
LP,  Chris
... gravity always wins ....