Skip to main content

Topic: Naze32 problem (Read 2557 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Naze32 problem

Imam nazu32 na kojoj sam slucajno zeznuo spojeve


znaci nesto sam prelemio  i sad imam kratki spoj 


Znaci

koristim PPM  pa kako da stavim da svi kanali idu preko tog drugog kanala na nazi ?  

crno zeznuto , crveno kako da stavim SLIKA
Mercedes the best or nothing

 

Odg: Naze32 problem

Reply #1
Ovako spojiti, ako si poslao napajanje po kanalima kao na tvojoj slici, neznam jeli prezivila

Odg: Naze32 problem

Reply #2

Ovako spojiti, ako si poslao napajanje po kanalima kao na tvojoj slici, neznam jeli prezivila



AHAH :d

Ma nez ni ja , ali ovako sve radi :)

samo me zanima da li se moze kako stavit da PPM  ide kroz recimo kanal 2 ili 3 ,.. na nazi ?      Drugi mi kanali rade samo taj prvi ne , pa dal se moze stavit
Mercedes the best or nothing

Odg: Naze32 problem

Reply #3
Nije mi jasno ako ti ovako sve radi sto mi je nemoguce, u cemu je caka, PPM radi samo na 1 kanal, a invertirani SBUS na 4 i to je tako, nema kombiniranja

Odg: Naze32 problem

Reply #4
Nije mi jasno ako ti ovako sve radi sto mi je nemoguce, u cemu je caka, PPM radi samo na 1 kanal, a invertirani SBUS na 4 i to je tako, nema kombiniranja


PPM se spaja na kanal 1 na nazi  ,   a taj kanal mi neradi , sad ili nisam dobro zalemio ili nez sta :)  , pa me zanima dal je moguce PPM spojit na kanal 2 na nazi   

ili jbg cu opet novu morat uzet :D


Ima tko da to servisira ili slaze  to ,    imam 3 naze   ,   pa ako to tko servisira , ili  sve tri mjenjam za 1 ispravnu - 
Mercedes the best or nothing

Odg: Naze32 problem

Reply #5
A cek jel ti je ikad radila ta naze, pitam jel vidim da je po tvojoj slici plus spojen na 2 kanal sto je instant kobno za nju

Odg: Naze32 problem

Reply #6
A cek jel ti je ikad radila ta naze, pitam jel vidim da je po tvojoj slici plus spojen na 2 kanal sto je instant kobno za nju


Ne :D   to sam samo stavio te boje   da se vidi kamo  hocu sad spojit PPM   na taj (crveno) kanal 2

nisam nikakav + tu spajao
Mercedes the best or nothing