Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1032118 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6465
Kad sam cuo da zadnji betaflight radi na F4 plockama, morao sam to probat na OP Revu koji mi vec neko vrijeme skuplja prasinu i radi zakon sa XM20A na 8khz. I novi kolega Aldo sa foruma mi je ustupio par voznji sa Tiny Whoopom, ta mala igracka je ziva ludnica, predobro. Evo malo DVR snimki posto jos nisam nabavio Xiaomi




http://www.youtube.com/watch?v=4Ps_qWC2Va0


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6466
Oj! Daj ti nama info o tiny whoopu :) Jel prerada Blade intrudixa ili neceg ili neki diy?

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6467
Origigi Inductrix sa upgradeanim motorima i covjek nabacio neki fpv combo i slika je mrak. Ma igracka je zakon , fino leti. Ali drugi kompa je nabavio onaj za 65$ sa banggooda sto odmah bindas na taranisa. Ako to probam ovaj vikend napisem usporedbu

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6468
Ajd pliz, ja ga pratim vec neko vrijeme. Ovaj sa bg mi djeluje ok, i bitno mi je da mogu bindat sa taranisom.

Ima bg neki novi u preorder, uskoro izlazi. I cifra nije pretjerana, a binda se sa taranisom.
To je mrak za oko kuce :)



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6471
Odlična vožnja Igore, a i pozicija nije loša  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6472
Igore , nemoj više perfektno letit ,jer postaje dosadno... ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



 

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6475
Epska utrka

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6476
Skoro pa svi idemo :P

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6477
Kontam i ja ici, samo moram Rockya nagovoriti da izvadi pijesak iz vagine da ide i on

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6478
Tak treba, razvalite ih dolje, i donesite tu lovu doma :) Nisu male cifre u igri :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6479
Pa naravno...