Skip to main content

Topic: Multiplex AcroMaster (Read 29770 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #45
Ako se i dalje bude prevrtao na travi imas ovde http://www.rcfly4um.org/index.php/topic,798.msg18579.html#msg18579 sta sam ja bio uradio na mom AM. Kako sam i ja sada uzeo isti karbonki trap kao i ti mozda nece biti potrebno i da se pomera u napred jer je krak poluge sada duzi.

poz
Veljko
Oxai Amethyst F3A, EF Extra 300 78", ESM Pilatus PC-21
Sebart Miss Wind 50
JP Model Max Ion
JR 11X DSMX

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #46
Ma ovo je super sad, milina!!
Toliko sam siguran u trap da sam probao touch&go koji je prije bio nezamisliv, ide!

Napokon dobar (mirniji nego inace) let, sreca!

Hvala Stefano na prijevozu i cugi, a i izlet u Saletov podrum je bio mind opening...kakva radiona, strasno!


Da BTW MXS je SEX u zraku. Kakav avion....samo cu rec da spremam evre :D

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #47
Evo da ja opet malo dosađujem. Čak i 13 x 6 je preslab za sigurno izvlačenje iz hovera. Opet prenisko, opet se nisam uspio izvuć :)
Strgana plastika koja nosi stajni trap (super ispalo, popravljeno), oba eleron servača prdnula. Sad sam stavio unutra metal gear digitalce pa da vidimo :)
Puknula osovina motora, kemijam drugu...
I ide gore 14 x 7.

Moram nabavit neki pravi motor, ove igračke me izluđuju. Troše, a nejdu.

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #48
U buduce letimo jedan po jedan. Zal mi je kaj sam vidio tek malo akrobacija koje si izvodio. Super letis i steta kaj nemas primjereniji setup da izvuces maksimum iz odlicnog modela.
Nacin letenja i niska cijena servaca sa metalnom getribom, ne nalaze opravdanje za plasticnjake.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #49
Hhahha, onda cu te morat snimat :D poskrivecki naravno, da ne padne koncentrejšn!
Hvala na pohvalama, trudim se puno.

Gledam sad sve te motore...moj je preslab, ovaj drugi je prebrz, sk3 1185kV je prepreprejak (750W mi je ono), čačkam dalje. tražim naravno što lakši motor od oko 1100kV, a ovi svi sa RCGroupsa stavljaju gore skupocjene stvarčice :)

EDIT: tolko watta ima na 4S, tako da i nije TOLIKO jak. težak je, a jebiga. bu drugi avion lagan :D

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #50
Imam ti ja jedan SK3536 1400KV

To je 575W i 115g težak.

Jel bi ti to pomoglo?

Motor je videl svega vraga al sjećam se da sam promjenio osovinu i da je fino radio.

Pozdrav!

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #51
Previse mi je to okretaja nazalost!

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #52
Ako želiš možeš imati ovo:

[attach=1]

3639-1100

Ostao jedan neiskorišten, malo rabljen u dobrom stanju.

3S, 12x6 cca 450W i 2kg potiska - mjereno.

if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #53
Ako želiš možeš imati ovo:

[attach=1]

3639-1100

Ostao jedan neiskorišten, malo rabljen u dobrom stanju.

3S, 12x6 cca 450W i 2kg potiska - mjereno.

Pa to je to!
Kolko para? Ili moze neka zamjena?

Imam NTM 3536-910kV (350W) i Turnigy Aerodrive XP-1450kV (600W)

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #54
Motor je u radioni  ;D
Hvala kolega Faldomak, i hvala svima koji pomazu da letim, ovaj community je zakon!

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #55
Renatov motor je odigrao igru, skupa sa MG digitalcima na krilima! 12 X 7 drveni prop, 514 watta i 45A, savršeni brojevi! Napokon par letova bez krševa :D
Sad mogu počet i vježbat nekaj kak spada (do sljedećeg "glupog palca") :)

Jučer Čustić, igranje po vjetru

http://www.youtube.com/watch?v=jWOH0YIUKt8



Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #58
Ubijala me bijela kabina pa je pocrnila preko noći...

Isto tako, preočajni nosač stajnog trapa (plastični Multiplex) je jednostavio bio preslab. Po savjetu kolege Stefana zamijenio ga je špera-balza sendvič :)

[attachimg=1]

[attachimg=2]

[attachimg=3]

 

Odg: Multiplex AcroMaster

Reply #59
Hoces tu plocu samo da zalepis odozdo?
Veljko
Oxai Amethyst F3A, EF Extra 300 78", ESM Pilatus PC-21
Sebart Miss Wind 50
JP Model Max Ion
JR 11X DSMX