Skip to main content

Topic: Tetris avioni  (Read 3229 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tetris avioni

Reply #1
koliko sam skuzio ima na rc groupsima to vec neko vrijeme prodaje

Odg: Tetris avioni

Reply #2
nesto mi je ovdje cudno, da li je ovo neki "tizer"?

kao sto je Kobac imao sa onom jedrilicom od 5 metara :)

Odg: Tetris avioni

Reply #3
što ti je čudno?  :)

Odg: Tetris avioni

Reply #4
mozda je samo spurijus :)

ak sam fulao nista, ak nisam, vjerojatno cemo uskoro vidjeti kak to leti :)


Odg: Tetris avioni

Reply #6
Slažem se cjene su malo pre visoke  ???

Odg: Tetris avioni

Reply #7
onako,kaj reci. ako je to pouzdano i kvalitetno, citajmo cvrsto i postojano, nije ni pre skupo. no koliko vidim u cijene je ukljucena i postarina pa recimo za 1,6m zagija, ksena2 99€ i nije neka cijena ako dobijes dobar fpv model takvog razmjera. no da, to su ionak moji rusi pa cu se raspitati jel tko to upotrebljava i kakve su karakteristike modela od toga.
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: Tetris avioni

Reply #8
ma skupo u 3pm.. ???..trup uredu tako sastavljat.. :).al krilo.....strasno..... 8)
Turnigy 9X

 

Odg: Tetris avioni

Reply #9
http://www.rc-network.de/forum/showthread.php/414546-F-104-Starfighter-quot-Tetris-quot-für-90er-120er
evo na ovom Njemačkom forumu ima nekoliko tih modela što ih sastavljaju.
kad si čovijek da malo truda i koliko vidim na kraju dođe i ljepljiva alu folija onda to može izgledati super.pratim sa interesovanjem tu temu pa ču vidjeti .uglavnom interesantno i vrlo ekonomično iskorištavanje materijala .koliko sam samo ja stirodura bacio uništa...

Odg: Tetris avioni

Reply #10
ako se složi dvoje troje ljudi i podijele troškove onda nije skupo a dobijete ljepi pramodel za skinuti kalupe ,pa se možda još i zaradi :-\ :-\

ovaj albatros i 29 tka izgledaju super.uz dosta dorade i pojačanja konstrukcije to bi išlo i na kerozin.ustvari to u njemačkoj več i rade.za nas je to još budučnost
http://www.rc-network.de/forum/showthread.php/357780-Baubericht-L-39-albatros-TETRIS-Länge-2-50-m/page3