Skip to main content

Topic: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi? (Read 4059 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

bok,
uzeo sam nitra 20ccm, suhoi 170 raspon krila.
avion je kupljen u hangaru u kustosiji :)
dali je prisutan ovdje bivsi vlasnik ili neko ko je gledao pilu u akciji?
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #1
daj sliku da vidimo koji je 26?

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #2
cekaj samo da se dovucem doma jer sa ajfouna nemrem aploudat slike.

iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #3
od koga si ga kupil?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #4
Daj spori kaj će ti ta krama... Prodaješ možda?  ;D
MAK Zapad

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #5
sve je stvar dogovora.
hheeh
nije na bubnju, to je model izmak tresnjevka ak sam dobro shvatio. bila su 3 ista.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #6
ovaj
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #7
ja ga  vidio u  akciji  model ide jebeno  i njabolje  leti  s nitro motorom
dobar dam ISTO TAKO I  dobro mečem
magic 3d --FUNTANA V2 --OS MAX 46 AX

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #8
Tak sam ga i uzeo. Nitro motor 20ccm. Meni je na oko savrsen. Jedva cekam da zatopli pa da probam strojcek. Sad ubijam neki manji elektro(138cm) i simulator jer bi volio da ga ne sasipam bzvz
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe


pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #10
eto jos jedno pitanje... di ima za kupit drvenih propelera za nitro motore... u. ovom slucaju za 20ccm
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #11
HobbyKing, ja sam jako zadovoljan Master Airscrew propovima, dobar odnos cijene/kvalitete.
Inače, Sukhoi mi se jako sviđa i leti fenomenalno, ali čini mi se da ti je preživac, treba ti stanica na kojoj si možeš bar dodat malo expoa da ga smiriš oko sredine palica
Model do jaja!
MAK Zapad

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #12
preslozio bum servo gasa.
sad je na 0 pod 90 stupnjeva na smjer povlacenja stangice.
ja bum sad stavio da je nula skoro uzduzno sa stangicom i tak improvizirao expo dok ne upiknem stanicu.
iskustvo je ono šta dobiješ kad ne dobiješ ono šta hoćeš, ono dolazi iz losih prosudbi, a iz iskustva dolaze dobre prosudbe

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #13
preslozio bum servo gasa.
sad je na 0 pod 90 stupnjeva na smjer povlacenja stangice.
ja bum sad stavio da je nula skoro uzduzno sa stangicom i tak improvizirao expo dok ne upiknem stanicu.

?? kaj još nisi naručil??
toliko avijacije a volan loš??
i na kraju konačni rezultat tj.. letovi super, kak bi tek s pravim volanom  :D :D
a Suhoi super  model... em dimi em se čuje ...

Odg: pitanje vezano za rabljeni nitro suhoi?

Reply #14
Spori imam ti ja dozvola mado za razne stanice, bumo naručili nekaj pametnog :)
MAK Zapad