Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 781213 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2505
Meni pišu ovo iz Banggooda, osjećam se povlaštenim biti baš taj kome se prvome to dogodilo, aha...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2506
Reci im da malo seru :) na linku sto sam gore naveo, stranica 2, prvi link covjek iz rvacke :)

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2507
Pozzzz
Je'l netko u zadnje vrijeme narucivao nesto skuplje iz Engleske (UK)....
Kakva se sada placaju davanja za narucivanje iz UK? Da li je isto kao da narucujemo iz EU ili ide onih famoznih max 160kn?!

lp
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2508
ja naručio dx8 g2  nekidan sa fastlada i na checkout-u mi uz cijenu stanice obračunalo i taxe 32 funte na iznosu od 190 funti.  mislim da je to otprilike vrijednost pdv-a. paket stigao kod mene u roku 5 dana i nije išao kroz carinu.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2509
Hmmm

Konkretno, rijec je o elektronici (tablet) rabljen sa eBay.uk - da li vrijedi ono do160kn ili to prolazi bez davanja?!

lp
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2510
Prolazi sve bez davanja, uredno narucujem iz UK-a, na vrijeme ce nas obavijestiti kada ce se naplacivati davanja na pakete iz UK-a.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2511
Naručeno sa EU skladišta (Gearbest) 14.12....i čekam li ga čekam. Tablet je u pitanju.
Kolega naručio poslije mene (dobro, platio je DHL dostavu) i uredno mu došlo za 4 dana.
Sad je već stvarno predugo, neke stvari iz Kine su mi dolazile brže od ovoga.
Gdje je to moglo zapeti ?

[attachimg=1]
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2512
Mozda ide jos preko neke druge zemlje, a posto je rijec o Gearbestu tko zna.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2513
Znaš da ti postoji dobra šansa da ti naplate PDV iako je iz EU skladišta? Ovo Gearbestovo je valjda u nekoj bescarinskoj zoni...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2514
E da, baš me zanima hoće li naplaćivati PDV.
Kažem, kolega isto naručio ali platio DHL.
Nikakve peripetije kao ovo moje, nikakav PDV, direkt iz V. Britanije stiglo za 4 dana.
Evo pojavio se danas u ZG, majkumu, 9 dana od Budimpešte do Zagreba, pa kočijom bi brže išlo.
Sad još dok dođe do Osijeka...
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2515
Evo dolazi danas. Nisu ošinuli PDV. Nakon 20 dana od narudžbe. A kao EU skladište. Pa brže su mi dolazile stvari iz Kine sa Baggooda neogo ovaj sa Gearbesta EU.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2516
Bangogood je najgori...

Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2517
Ja nikakvih problema sa Bangom nemam. Sve dode, samo sam prihvati da dode izmedu 2-5 tjedana. Zakon ducan, neznam kaj bi da ga nema...

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2518
BG do Tokija!! :D

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #2519
gOVORIO SAM O DUŽINI PUTOVANJA OBIČNE POŠILJKE SA BANGOGODA...stvari imaju više manje ok ko  i drugi kinezi....Aliexpress meni bolji i brži...
Some days you feel like the Wright Brothers.
And some days you're Icarus.