Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89464 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.




Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #19
odlična pista ekipa, malo živnulo u vas!!!

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #21
Well done job Karla 8)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #22
odlična pista ekipa, malo živnulo u vas!!!

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk


Da, Nino, živnulo je malo... nadam se i više...  čak nam dolazi i vaš kolega, neću spominjati ime, samo da je pravi Dalmatinac od glave do pete i voli letiti FOX-a bez ruku.. možda ga i prepoznaš u opisu  :D

Well done job Karla 8)
tnx.. ;)

ako netko, prateći ovu temu, poželi postati član MAK Trešnjevka i dolaziti letiti i družiti se na Lučko, neka se javi Krkanu ili Igoruav... članirana je maltene simbolična, a benefiti neprocjenjljivi, kako bi Erste banka rekla..;D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #23
Drago mi je da smo oživjeli stare dane Lučkog, te ponovo se na dnevnoj razini čuje buka s tog dijela.
Usmjerio bi pažnju na par detalja oko kluba. Sve željne letenja, izučavanja konstrukcija, tehnologije i sličnih tematika pozivam da se pridružite na Pikniku početkom Lipnja, te pridonesete svojim letačkim iskustvom i razmjenom dotičnog.Upoznat sam da priličan broj modela skuplja prašinu iz razloga razočarenja na prvim letovima, no imamo iskusnu ekipu letača, koji će ako niša drugo provjeriti i razuvjeriti vas oko nedoumica savjetima i tehničkim rješenjima da vaši ljepotani ne uzrokuju stres već pomicanje granica i veselje nakon uspjesnog letačkog dana.
Krenulo se u obnovu zdravih ideja i svaka zdrava inicijativa je dobrodošla.  ;)

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #24
Nadam se da će nas doći nekoliko iz AK Sinj, isto tako se nadam dobrim meteo uvjetima.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #25
Jako mi je drago da vidim toliko zbivanja kod vas...
Čestitam!!!
Vortex 3, Explorer, Buffalo, FW 190, Goose, Vision, M80, Chemeleon


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #27
događa se i ovo ( EFX RACER vraćen u kit varijantu)  ??? :'(
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #28
ili ovo ( Calmato vraćen u kit varijantu)
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #29
mi emancipaciju shvaćamo doslovce i pružamo ženama da se osjećaju ravnopravnije, zato nas žene vole  :D
samo zemlja je granica....