Skip to main content

Topic: --- (Read 21568 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj H Quad

Reply #1
Leteca daska  :D super izgleda!

Odg: Moj H Quad

Reply #2
Probaj mu na bokove stavit krila od zagija  :-[

Odg: Re: Moj H Quad

Reply #3
Ja sam pred neko vrijeme slozio takav quad, no pripazi na njegovo uvijanje. Ovom mojem su krakovi imali amplitudu cca 2 cm (na oko si vidio u zraku kako se piga  :D - uvijala se sperploca).
Nije letio lose, ali ipak nije to bilo to (bas zbog uvijanja). Velika sredisnja povrsina stvara dosta veliki otpor u letu, tako da je sporiji od quada u x no zato nema nicega u kadru ako je kamera gore, a i vibracije su jako male na takvom drvenom frameu.

Ovdje mozes vidjeti kako je izgledao i kako je letio ovaj moj
http://www.flyfreak.net/multirotor/moj-novi-quad-ruzno-pace-gti-16v-)/

Cekamo maiden flight  :)

Odg: Moj H Quad

Reply #4
Odlično.
Dao si mi predobru ideju.
Probao sam napraviti kvadratne cijevi od 5mm balze koju sam lijepio skupa-i jako je čvrsto a nevjerojatno lagano.


Odg: Moj H Quad

Reply #6
Nemoj plakati kolega znam da češ ti to rješiti ,a za letvice nije problem reci dimenziju i koji materijal hrast, jasen,jela ,bor i  dok dođeš do mene bude izrezano

Odg: Moj H Quad

Reply #7
Ali ima jedan nedostatak  nije isti kao prije fali malo boje na kraku,s time si pošemerio  težište.

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #8
Mali je miran kada hoćeš  :) . Ali oduševila me tvoja zemaljska postaja. Samo moraš napraviti verziju za dalmoše ( za letenje iz sjedalice :D ) Odmah je kupujem  8)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #9
Dobro ti to vozis, a i snimka je ful mirna, mislim ne ljulja i nema jello, jedino steta sto se krakovi vide.  Vidim to je ko moja gopro2, jesi probao snimati na 1080, jel tu imas jello

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #10
A da, to je tak sa dvojkom, ma kvragu, sljedeca investicija mi je trojka black, to je razlika nebo i zemlje, kad vidim kod elnina snimke na 1080 60fps , nema jello, nema fisheye, slika mrak  :-*

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #11
Ovo prozračno kučište za gopro3 mi je zakon, jedino je cijena ne realna  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #12
Super ti to vozis, da smo blize mogli bi nabaciti neku jurnjavu, 8)

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #13
Ma FPV je totalni zakon, mislim da cu sutra ujutro prije vručina pravo u neku sumu pa slalom, nisam dugo, da ne izadjem iz štosa  ;D

Odg: Moj H-Quad v1 --> X-Quad v2

Reply #14
Ma na 5.8 200mw, slika se zna izgubiti, pa je veselje, ali dodje brzo, dodatni adrenalin, hehe, ali  nasao sam super kombinaciju koji bi narucio, bas gledam po stranim forumima, ful su zadovoljnji, pase na sve prijemnike, cak i na fatshark cvike

http://www.foxtechfpv.com/58g-600mw-32ch-vtxrx-p-1118.html