Skip to main content

Topic: 260mm h quad problem (Read 1908 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

260mm h quad problem

Nisam znao di bi smjestio ovo uopce pa sam otvorio novu temu  :D  Imam problema sa quadom,trebam pomoc iskusnijih.Video govori sve,na videu samo postepeno dodajem gas  ::)  http://www.youtube.com/watch?v=82ApGGjPAhI&feature=youtu.be


Btw.ne znam dali ja nisam nasao ili uopce ne postoji ali bilo bi dobro ako je vec nema da se otvori tema u kojoj bi se moglo postavit ovakvo nekakvo pitanje i slicno o multijima  8)

Odg: 260mm h quad problem

Reply #1
Provjeri rotaciju motora i razmjestaj propelera.
Lp,
Alex

Odg: 260mm h quad problem

Reply #2
Spajo sam motore po ovoj slici,isto tako i propove,jedino sto nemam razlicite propove nego sam 2 okrenuo obrnuto te sumnjam jednim dijelom na njih

Odg: 260mm h quad problem

Reply #3
E to s okretanjem zbilja neznam... A koji kontroler koristiš?
Lp,
Alex

Odg: 260mm h quad problem

Reply #4
ček, zdrava logika govori da ne možeš okrenuti prop "naopako"? ili je cw ili ccw kako god da ga okreneš...
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."

Odg: 260mm h quad problem

Reply #5
Tako je...možeš prop okretati koliko god želiš, uvijek ostane isti (pogledaj malo detaljnije pa će ti bit jasno).


MORAŠ imati dvije vrste propova!!


Odg: 260mm h quad problem

Reply #7
LoL okrenuo prop :P,a valjda se zabunio covjek :D

Odg: 260mm h quad problem

Reply #8
hahahahaha sad tek vidim da su 2 cw i 2 ccw  :D :D :D  oprostite mi mlad sam i neiskusan  8)  probam sad normalno stavit propove pa javim  ;D


EDIT:Isprobao sa dobro postavljenim propovima i opet isto,sad sve sumnje definitvno idu na plocicu.Naime radi se o kk1 v5.5 plocici po kojoj je vec kupusano kod prijasnjeg vlasnika,bio je plan vec ranije narucit cc3d i rijesit se muka ali jednostavno nisam htio prije nego isprobam ovu slozit no ocito je prekomplicirano za mene  :'(  druga stvar na koju nisam bas obraco paznju je setupiranje reglera,neki imaju kocnicu neki ne,moguce da nisu setupirani pa se ne vrte svi motori jednakom brzinom,kako to setupirat(radi se o onim hobbyking-ovim malim plavim 12 amperskim reglerima)?Pomazite ekipa da napokon i ja poletim  :)

Odg: 260mm h quad problem

Reply #9
Jaooo matija pa kako mozes sumnjati u cc3d ... Pa to je najbolji kontorler na svijetu ja postavio jucer video kako je to mirno jednostavno savrseno
Ps. Provjeri dal se motori vrte u skladu sa propovima jer ti se mozda 3 vrte ccw a 1 cw ... Mora biti 2,2 i dijagonalno

Odg: 260mm h quad problem

Reply #10
Provjerit cu jos sve ali dns cu definitivno narucit cc3d jer citam malo na netu i ljudi pisu da taj prvi kk ne leti nes predobro a cc3d je 16$ tak da se necu ni dvoumit,narucit cu cc3d pa kad stigne javim kako sta,mozda cu i trebat nekih savjeta oko slaganja,firmware-a i na kraju letenja pa se vidimo na livadi  8)