Skip to main content

Topic: Mini250 by GrofZg (Read 2784 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mini250 by GrofZg

Uz veoma povoljnu cijenu kupio sam od kolege s foruma minija...
Upravo odrađen prvi let na miniju sa KK FC gore...prebrutalno leti, kao pčela.
Lp,
Alex

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #1
 ;D

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #2
Sa ovom Zippy batkom dobijem oko 7min leta s tim da ga sad ne štedim nimalo...
Lp,
Alex

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #3
Da koristiš nanotech ili gens ace 1600 imao i više leta. Ja na mom sa 1550 gens baterijama imam 7 min kad ga dobro ganjam,s tim da kod mene radi i FPV,i svjetla većinom. A kad kuliram,laganica,gover i kruzing,navučem čak i 10 min
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #4
Upravo probao prvi put FPV. Predobar je osjecaj, al sa ovim zvrkom je to prebrzo pošto on pređe 50 60m za par sekundi pa se onda splasim i gas natrag...
Moram sklepati još jednog malca sa APM čisto dok se ne navikem na FPV.
Lp,
Alex

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #5
10min leta? Ne kuzim kak tak puno sa minijem, ako navucem 6 min sretan sam :D

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #6
Rekao sam,kad je kulerica,onda uspijem navući 10 min. Kad ga ganjam,ond 7-8 min. Doduše,moram biti iskren,da moje ganjanje,i vaše ganjanje nisu u rangu. A i relativno je mala konfiguracija kod mene, 1806 motori,6020 karbonski propovi,smanjena masa gdje god je moguće... A koristim BAŠ dobre baterije. Koristim Gens Ace baterije,1550 mAh,3s,koje praznim do 3.4v po lipo alarmu,slijećem odmah čim se javi,i na punjenju mi povuku pun kapacitet,čak i malo više.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #7
Tako da :)

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #8
Jos jedan FPV let odraden po ovom suncu... Uh, pošto mi je FPV skroz novi pojam, a letim malca koji bjezi od mene nenormalno brzo a isto tako ode u visinu moram jos puno vježbati... Sve razmišljam da stavim APM gore dok se ne navikenem na FPV cisto radi sigurnosti ako izgubim orijentaciju ili pukne veza zbog toga jer letim na 9x stock modulu sa 5.8ghz stock antenama.
Lp,
Alex

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #9
Al pwm od 3 kanala uredno padne kad ugasim stanicu i gledam u APM postavke kad je spojen na komp.
Lp,
Alex

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #10
Daj leti i ne beri brigu...

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #11
Zarazio sam se ovim malcem totalno, nema wooblanja kad ide dolje, visinu grabi nenormalno, brzinu takoder....moram jedino ledice nekakve staviti gore da ga vidim kak je orijetiran.
Zasad sa 2200mah batkom na koju je sve spojeno dobijem oko 7 do 8min leta.
Lp,
Alex

 

Odg: Mini250 by GrofZg

Reply #12
Nakon duge pauze, malac je danas bio u akciji. Oduševljen sam i dalje kako ide. Moram poraditi na batkama i novom kontroleru.
Lp,
Alex