Skip to main content

Topic: Moj Bf-109 (Read 9925 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj Bf-109

Reply #15
Bog Ivane ,nemoj se ljutiti ali mi se ne svidja oblik repa u odnosu na to krilo,jako mi staromodno djeluje kao stari bregejac hi ako me nezafrkne tvoja adresa poslat cu ti moju jedrilicu isto mohe isto crvena i to mali filmic Barba Miro probni pilot ja gledao!Moja je isto sve balza jedino u trupu je carbon cijev koja se nevidi i svi kazu taj ce ti trup puknuti na pola hi ali nece ide u lopin petlju bez problema Pozdra od Pinky 22

Odg: Moj Bf-109

Reply #16
stari moj, nostalgija !!!
stari mi stari oblik modela, !!!!!
ali aerodinamicki gledajuci oblik je pravi ili mislis da grijesim,
a zasto sam to uradio, veoma kratak trup u odnosu na raspon pa sam horizontalac uradio tako da sam ga povio nazad,strela je uvijek stabilnija,ja idem uvijek sto kraca moguca poluga ozada a kroz to dobijem kratak nos modela,to ko ne proba nezna ili nevjeruje,kod motornih modela  (akrobatskih) to dolazi jos vise do izrazaja nego kod jedrenjaka,
ali su lagani do nemogucega,

samo ti opali kritiku dok ti ja na VRAT ne navucem moga druga Saragu,koga ti jos ne poznas,  :D :D :D
a ako njega upoznas neces vise nikada otici kod RCP-a

Odg: Moj Bf-109

Reply #17
 8) Kazem svak svoj ukus no nema veze ! Nisi napisao dali si primio filmic od rumenka sto sam ti poslao??????pozudrav Pinky javi da znam jeli stigao film

Odg: Moj Bf-109

Reply #18
stari moj, nostalgija !!!
stari mi stari oblik modela, !!!!!
ali aerodinamicki gledajuci oblik je pravi ili mislis da grijesim,
a zasto sam to uradio, veoma kratak trup u odnosu na raspon pa sam horizontalac uradio tako da sam ga povio nazad,strela je uvijek stabilnija,ja idem uvijek sto kraca moguca poluga ozada a kroz to dobijem kratak nos modela,to ko ne proba nezna ili nevjeruje,kod motornih modela  (akrobatskih) to dolazi jos vise do izrazaja nego kod jedrenjaka,
ali su lagani do nemogucega,

samo ti opali kritiku dok ti ja na VRAT ne navucem moga druga Saragu,koga ti jos ne poznas,  :D :D :D
a ako njega upoznas neces vise nikada otici kod RCP-a

do ovog sa zakljucka i ja dosao,ne sto sam previse mudar,nego mi je slucajno avion tako ispao.u pocetku sam bio skeptican,ali je odlicno letjelo.
sad sam dobio i potvrdu toga od nekoga ko se bavi konstrukcijom.
pozdrav deckima.

Odg: Moj Bf-109

Reply #19
rumenko
Ivane ovo ti je adresa pogledaj mog rumenka ,pilot je Barba Miro 200cm raspon sve balza!
pozdrav pinky

bravo mladiču,, od Podunajec Zlatana

Reply #20
Izrada od balze je pravi modelarski rad..ako želiš pojednostavit izradu i dobiti savršene obline i malu težinu javi se na moj mob:0915882993..PZD modeli    Želim ti uspješan rad dobre letove i pozdrav iz Vukovara!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar