Skip to main content

Topic: HK 550 FBL - Da ili ne? (Read 30900 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #30
Nebih se usudio Logaca dignut.. Dok sam na to pomislio sam se splasio a i nebih htio tuđe letjeti. I da bih to napravio, da padnem nebih mogao platit popravak (Kolko uopce i kosta pad cca?).. Moram razmislit.. Ovo je ponuda kakva se dobiva jednom u zivotu ali stvarno neznam.. Hvala Vam najljepša na ponudi ali neznam što da kažem.. Tresem se posljednjih pola sata haha..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #31
e legendo, osjetio sam da ćeš ovako nešto izvest :) svaka čast

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #32
I dalje neznam kaj da tražim, Mini Protos stretch, neka 500tka ili 550tka? 550 bi bilo po meni najbolje ali i najskuplje.. 500 bi bilo u sredini a Mini Protos stretch najjeftinija ali možda i ne najbolji izbor s obzirom na stabilnost, velićinu itd.. Znam da bi Mini bio najbolji zbog para ali mislim imat samo jedan heli neko duže vrijeme pa si mislim da bi bilo bolje da malo pričekam dok ne nađem 500 ili 550.. Imam polje puno visoke trave  iza bakine kuće di mogu letjet i 800-tku, u Jaski ima mjesta kolko hoću tako da prostor koji treba za letenje nije problem (niti buka)..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #33
Mislim da cu si uzet Protos 500 FBL.. Polagano onda elektroniku pokupovat i letit.. Jedan čovjek sad računa neš pa bu vidio jer mi može prodat za 1000kn šasiju.. Molim vas da me više ne odgovarate jer ću onda opet promijenit mišljenje brzo i na kraju mamu izludit s tim koliko gledam okolo pa onda na kraju nis nebude bilo..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #34
Pa kud bas Protosa sad?  :D


Pa to je najmanja 500-tka.
Svi sad furaju 550, najbolji omjer ulozeno dobiveno danas!
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #35
A znam, ali nemam para. Da imam, piknuo bi si Logo 500 (Obozavam Mikado.. Samo kaj su jako skupi za skršit) ili GAUIja.. (Imao sam ponudu na Logo 500 šasiju za $190 ali nisam htio uzet jer nisam uopce tada razmišljo o 550-tki) Dobio sam ponudu 1000kn Protos 500 FBL plastični (Nakon prvog pada idem na CF) poštarina i PP besplatno
 ( http://www.helifreak.com/showthread.php?t=504078 ). Jako bih si htio velik helic, neku 550tku ili 700-tku ali nemrem si to priuštit. (600-tku sad više nebih htio jer je manje više jednake veličine ko 550-tka a puno skuplja) Mislim da je ovaj Protos pre dobra ponuda tak da cu uzet najvjerojatnije (ako mama kaze da naravno..). 550-tka se i meni cini kao sweet spot ali eto.. Nemam posao nego "zivim" od novaca s rođendana i kaj dobim kad neš napravim a neki ljudi koji imaju posao nemogu si priuštit 500-tku tako da sam sretan što ja mogu. Do tad cu letit na Protosu, ucit 3D i nac si sponzora pa onda neku lijepu 700-tku si nabavit. Možda je najmanja ali je najbolja. EDIT: Što nije da ljudi sad kupuju 700tke masivno? Simpi, Vi, jfl, Mrle, Luxo i hrpa drugih ljudi koliko ja znam..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #36
Iiiiiii... Čovjek se povuko jer nije znao da sam iz RH što sam mu rekao prije..  ::) Već 4. put da se to desilo.Ništa onda. Idem dalje tražit.. Razmišljam da samo piknem HK550 kit i da slažem koliko god ne volim Alignovu 550-tku.. (Čudno mi izgleda u zraku, ko da ju je neko stisnuo vodoravno..) Neznam više kaj da radim.. Imam 450tku klona koja više od godinu i pol dana nije bila u zraku jer sam prošao s 4.5 a mama hoće 5.0 iako niti jedan moj brat nije s toliko prošao, 450-tke na neki način mrzim, jednostavno ih uopce ne volim, nisam niš puno letio (samo ovih par letova na Robijevoj bivšoj 600-tci i na GAUIju) a u hobiju sam od 11 mjeseca 2010. Mučim se non stop sa sakupljanjem novaca, moram nagovarat mamu mjesec dana da neš naručim kada skupim novce, da ona položi u banku i napokon naruči onda još dok to dođe itd.. Stvarno sam koma više.. Najrađe bi prodao 450tku i naručio nešto veće, sagradio to, otišao kod bake na tjedan dana i letio non-stop. Već mi je dosadno na simulatoru letit užasno, neznam više kaj da radim osim koreografiranje letova..

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #37
Pa prodaj 450-ku i uzmi GAUI X5.
Jeftinije batke i dijelovi, a skoro 550-ka.
Imas combo kit za 800$

Plastik Protos je NO NO
A si vidio Innova 550 na HK? To ti je mix Mikada i Aligna :)
http://tinyurl.com/azetpv8
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #38
Znam, htio bih prodat 450tku ali nemogu.. Nedaju mi roditelji iako nemaju ni lipu i tome. Kažu "Potrudio si se, došao si do ovdje i nemožeš sad neš drugo". Htio sam KDS 700 prije ali sam se spustio na zemlju. Brine me customer support i dijelovi.. Neznam koliko ce dugo biti Mikado frame layout, DFC glava, super po meni, još bi Logo 500 maska gore išla. Imam $200 trenutno, kombo je $800, znaci $600 mi fali. 450tka mi ima 2 baterije, spartan quark, scorp motor s školice, DS420 na repu i HXT900 na ciklici, Turnigy Super Brain 40A ESC s HK + extra elise, maska, skije i još puno dijelova, nema šanse da dobim $600 za to.. Ako biste mi mogli možda napisat neke dobre argumente da se to napravi, moje neće toliko ozbiljno shvatit ko Vaše. Znam da plastični Protos nije baš neš ali zato bi se prebacio na CF nakon prvog pada, sad pošto je čovjek odusto neznam... Ima korišteni GAUI formula sa boljom elektronikom od super comba za $600 na HF. Logo 500 super combo je $800 na ReadyHeliju s Savox sevačima, V-Bar itd.

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #39
Opet ti ponavljam, ebay... Ali nemres nis s 200 dolara... Skupljaj... Po meni ti je rex best buy... Ali 550

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #40
Znam, i planiram sve s e-baya kupovat (osim šasije, nju bih od nekog iz RH ili s HF, RR kupit).

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #41
Ja ti govorim cijeli komplet rabljeni... To ti je najjeftinije, zato teraj 450i skupljaj biber za 550. Ps znaš i da ti onda ostaju batke za 700...

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #42
Dap, znam.  Ja bih najrađe htio 450-tku prodat pa si s novcima od 450tke i ovim kaj imam kupit rabljenu 550-tku sa HF, e-baya ili odavde. Trebam argumente od nekog kog moji roditelji smatraju iskusnim a to ja nisam, meni baš ne vjeruju.. I onak i ovak još neko vrijeme neću letit...

-Jura
Spektrum Dx7s
Align T-Rex 550 DFC BeastX

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #43
Jedino sto ti ja mogu rec da je 550 vec stroj, a ne igračka ko 450... Bolje ga vidis, bolje upravljanje, stabilniji.... Ujedno i drasticno brzi :P... Stavi u oglas sve kaj imas za neku cifru od 450... Budi razuman sa ciframa...  Iako sam uvjeren da imas super 450tku... Samo to nemre bit na cijeni ko kak si ga ti platio... Znam i da vi klinci bolje kopcate te igracke i uvjeren sam da bi mogao bit jako dobar u tome... Bar kako si napisao ovdje... Prodaj kupi... Nebus letio malo, a kad dode dan da ga dignes nitko nebu sretniji od tebe... Ma sta gosd slozio, samo probaj da bude bar 550... ;)

Odg: HK 550 FBL - Da ili ne?

Reply #44
Ako narucujes kit sa hk, sve ti je ok osim gl osovine i zupcanika.... Ostalo ti je sve rel ok... Mozda jos swashplate i to bi trebalo bit to...