Skip to main content

Topic: Pitts S12 (Read 6950 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Pitts S12

Reply #32
Radovi se nastavljaju i bliži se maiden, možda već sutra ili prekosutra. Aileroni na slici nisu ugrađeni, ali sada već jesu, i napravljen je poklopac motora od stakloplastike.
Danas sam malo palio motor, snage ima sasvim dovoljno.
I ono najvažnije stane u auto i moj i ženin  :)  toga me bilo najviše strah, ne da mi ga se svaki puta rastavljati i sastavljati
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Pitts S12

Reply #33
Javi na mob. i ja trebam upogoniti cesnu bit će veselo nadam se da je Davor gotov sa svojim Pittsom!
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Pitts S12

Reply #34
Jako lijepo je ispao model, svaka cast!

Odg: Pitts S12

Reply #35

Hvala Coljo, iako u živo ne izgleda tako dobro kao na slikama, pošto je farban a ne presvučen folijom, ali ja sam zadovoljan.I Denis je pri kraju sa Giles-om G-202, iako teško da uskoro bude našao vremena za modelarstvo :D ,  imamo dosta modela za maiden :)
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Pitts S12

Reply #36
Samo i dalje tak! bitno da se leta!

Odg: Pitts S12

Reply #37
Evo upravo sam završio projekt, jedino još poklopac motora nije pofarban i namontiran, još se suši epoxy, ali letio bi i ovako. Već mi ga je lagano dosta, skoro mjesec dana ga radim. Sve komande su utrimane, baterija i prijemnik fiksirani, mogu ići spavati!
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Pitts S12

Reply #38
Svaka čast još samo da nas vrijeme posluži i ihaaa :D :D :D :D
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Pitts S12

Reply #39
Evo bio danas maiden Pittsa, hvala Denisu na testu, ipak njemu više vjerujem nego sebi, pa je bio test pilot  :) .
Pitts leti super, samo još mrvicu tereta u nos fali kao i svakom dvokrilcu, koliko god trpaš tereta u nos, rep uvijek težak, ali model leti super, a sa svoje 3,4kg jako dobro leti bez motora.
Jedina greška je bila što sam šlampavo napravio nosač podvozja, tako da su kotači otpali u slijetanju, a klimali su se već i pri prvom pokušaju rulanja, ali nema veće štete.
Evo i videa:
Pitts S12 125cm
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Pitts S12

Reply #40
I video slijetanja:
Pitts landing
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: Pitts S12

Reply #41
Gače mu skinulo :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki


Odg: Pitts S12

Reply #43
Super složi ketoče i ponovo u zraaak  :D :D :D
Graupner MC-24,Graupner MX-12,Piper Super Cub 15 ccm, Albatros, Albatros l-40, Focker dr.III, Zagi, Tucano, Eagle, Cessna 172 3,3m 50 ccm, Olld Blue 2,2m 30ccm

Odg: Pitts S12

Reply #44
baš radim takvog ali u 1:1 mislim po nacrtu  ::)
Cesna 1,6 m nitro
F-14 Playboy edf
Easy Glider Pro
Extra 260 PA
Extra 300 ( pred kraj izrade ), Pitts u izradi