Skip to main content

Topic: Speedy - ajmo malo brže za siću (Read 16097 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #75
Patrik, tako mlad a već zna znanje :D

Bravo :)

Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #76
Toki samo za tebe na model sam namontirao MG servace :)

Na prvom Speedyu je za let aviona serva bilo potrebno držati na 40% pomaka, 30% expa. To ih je činilo užasno nepreciznim.
Na ovom drugom sam ispravio tu grešku polugicama na servačima i samom sistemu pomicanja, tako da su sad servoi na 100%, a eleroni imaju iznimno mal pomak.

plusevi:
- bolji moment serva
- precizniji rad
- veću izdržljivost

minus:
- manji pomak kontrolne površine (što je u ovom slučaju plus)

Speedy


Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #78
Kada ide u zrak?

Pogledaj ovo drug! Bas me zanima sto su upakirali u ovu batku!

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__38516__Turnigy_2200mAh_3S_60C_Lipo_Pack.html

svega 10 grama teža i koji milimetar veća,

zanimljivo treba probat
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #79
To su ove kaj su se skrumpirali pa dobro napravili batku...prepakiras i prodajes duplo skuplje :)

Ima jos dosta posla nazalost ali pozurit cu sad jer me svrbi vec lagano za poletit :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #80
To su ove kaj su se skrumpirali pa dobro napravili batku...prepakiras i prodajes duplo skuplje :)

Ima jos dosta posla nazalost ali pozurit cu sad jer me svrbi vec lagano za poletit :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaj te svrbi, kaj si dobil neki osip od ljepila?
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #81
Bolje od ljepila nego od ženske :D haahhaah

Nije nije sve je u redu ali ima puno posla. Stalno problem za problemom :)

Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #82
Sve je izvagano, još uvijek sam ispod 400 grama sa cijelim setupom 8) na kraju vjerojatno oko 430-450 (do 650 avion još leti)

Radi se novi nosač motora (hvala na šperi Saša), vjerojatno i kaputaž tako da motor bude unutra, da model bude aerodinamičniji i liči na nešto (iako je po prirodi ružan) :D

Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #83
pozdrav kolega svideo mi se ovaj model interseuje me jesi ga poleteo i jel moze setup od zagija motor 2200kv esc 30 ampera ....

Odg: Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #84
Kako ne, samo ne preveliki prop!

Speedy - ajmo malo brže za siću

Reply #85
Setup od Zagija, 6x4 prop i 1300mAh baterija. Poletio iz ruke bez ikakvog problema - jako lijepo leti, odlicno za izvjezbat letenje bržih modela!


Sent from my iPhone using Tapatalk