Skip to main content

Topic: Phoenix i Futaba 14mz problem (Read 6042 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Phoenix i Futaba 14mz problem

Pozdrav svima i imam jedan problem sa simulatorom i stanicom. Simulator je instaliran i one opcije gdje se kalibrira stanica nikako mi neradi gas funkcija. Ostale funkcije ailreon vertikalac horizontalac rade samo gas nema nikakvog znaka. Jeli treba nesto posebno namjestiti u stanici ili u samom simulatoru. Hvala unaprijed


Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #2
Koristim original sim kabal sto je dosao uz sim. Posto se prvi put bakcem sa simulatorom imam jedno glupo pitanje. Znaci iako necu koristiti stanicu za heli ipak moram prebaciti na heli mode 1

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #3
Pa iskreno ne znam kako ide sa tim kabelom ali mislim da da.

Sa svakom stanicom do sada sam morao tako pa tako i sa 14mz.

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #4
koji simulator program koristiš?
koje windowse imaš?
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #5
Napravio i radi :) Koristim Windows 7 i phoenix V4 sim.

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #6
Ja sam sa jednim simulator kablom morao simulator pokretati u compatibiliti modu kao win xpsp2, tada je radilo pa zato pitam.
Što je bio problem i kako si riješio?
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #7
Pozdrav. Ovaj kabal je dosao uz cd tako da je provjereno samo sam morao naknadno uzeti dzek za futaba prijemnike. Nista posebno nisam uradio ali kad se prvi put susreces sa ovim onda je tesko, samo su bile neke postavke u prijemniku i dosta namjestanja u samom simulatoru. Uglavnom radi a i probao sam online.
I kad smo vec kod Multipler (Online) letenja vidio sam da ima server od ovog foruma FLYFREAK ali nisam mogao uci trazi mi da instaliram jos nesto a pojma nemam ocemu se radi uglavnom nemogu se nakacit na ovaj serve. Mozeli mi neko pomoci oko ovog :)

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #8
Jesi napravio update sima?

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #9
Upravo se sjetio. Server je par puta bio u fixed wing varijanti sto znaci da nisu bili dozvoljeni vrtoleti, jedrilice, itd.
Mozda te to sprijecilo od ulaska?


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #10
tek sam instaliro sim i nadam se daje pokupio novi update a pokusavo sam uci na server sa Extra i Yakom i nisam mogao.

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #11
E to je vec cudno :)
Reci kad oces da dignem server pa probaj!


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #12
Super moze za vikend ako ti mognes.

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #13
Ja sam skoro svaki dan gore ali u razlicitim vremenima. Ti samo javi kad oces i ja skrpam sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odg: Phoenix i Futaba 14mz problem

Reply #14
Super javim ti za vikend. Pozdrav