Skip to main content

Topic: Setup za P51 Mustang epp (Read 7002 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #15
nisam jos uzeo..moram pricekat da mi pogonska grupacija prvo dodje pa ce punjac biti sljedeca naruđba
ja cu uzet Turnigy Accucel-6 50W 5A Balancer/Charger dosta ljudi mi ga je preporučilo kao bestbuy i dobar punjač



Djadjo

IMAM ga SUPER JE !

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #16
Nije loš ali jedna od njegovih negativnih strana  su tipke koje propadaju i ventilator koji zna zatajit.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #17
eto takve stvari se slabo spominju al ih je dobro znat :)
Ja sam naletio na post gdje tip kaze da mu konektor nije bio zalemljen na pločicu...pa je nakon prelemljavanja sve radilo kako treba...

uglavnom uvjek ima dobra i losa strana..bitno je baratat s obe  8)



Djadjo

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #18
ma i taj je super, samo sam kod kolege vidio da ga mora podesavati, ovo ono, a meni se to neda, ovdje samo ubodem bateriju i cekam da se napuni kad je puna i izbalansirana svijetli zeleno i gotovo.

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #19
Jel da uzmem konektora za baterije uz ovaj punjač...
tj ako imam onu Rhino bateriju..hoću li ju moć spojit direktno u accucel punjač ili će mi trebat kakvih medju adaptera...


Mustang je doma...sad samo da hk dodje u hr  :'(





djadjo

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #20
ti bokca ova 9x6 elisa izgleda ogromno.....bar ovako odokativno..za elektro mi veca neg za metanolca




Djadjo

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #21
nisam jos uzeo..moram pricekat da mi pogonska grupacija prvo dodje pa ce punjac biti sljedeca naruđba
ja cu uzet Turnigy Accucel-6 50W 5A Balancer/Charger dosta ljudi mi ga je preporučilo kao bestbuy i dobar punjač



Djadjo

IMAM ga SUPER JE !

imam i ja ali ovo što piše trenutno na displayu je nemoguceeeee....

kad spojiš 6 celija tada može puniti sa 2,3 A max
na 3 celije ide do 4,8 A

vjerojatno je software kao i na skupljim turnigiyima ali je elektronika do 50 W

neke koje sam uzeo deckima ne žele napuniti do 4,2 V nego mrvicu manje..
onima koji ne pate da batka bude 100% puna tih par mah manje u batki nije neki bed
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #22
Imam neke dileme oko postavki gasa i reglera...

znači komanda gasa je postavljena u reverz....(znam da netreba biti prilikom setiranja esc-a)
prikljucim esc motor i batku na kanal gasa na prijemniku....i esc bipa cjelo vrijeme (znači stalno zaredom negasi taj zvuk)

Ok na MC3010 vratim revers...znaci da mi kanal gasa NIJE u reversu......esc se normalno javi i krene redosljed beepova koji znače po redu šta već znače....
e i kad to sve prodje....dobijem da motor radi na palicu gasa....ali problem je u tome što mi je sad palica gore u max položaju i kada ju krenem micat prema dolje motor se pali i ubrzava.,...samo što mi je to sad obratno (naravno)

čim u stanici promjenim revers gas kanala (da JE reversiran i da mi je palica paše).......esc kuži da je kanal reversiran i počinje sa svojim neprekidnim beep-ovima

to sam sve mjenjao na ugašeno...ne na živo...


Druga stvar


Prilikom rada motora i par sitnih turiranja....Esc se lagano zgrije...elisa je 9x6 motor tower pro 2409-12 baterija rhino 1250...ali ću u modelu koristit rhino 1550...... e sad dali se esc smije malo grijat tj to je normalno....dali se nesmije grijat uopće...ili nešto treće...

jbg prvi elektro model pa još tapkam u mraku po nekim pitanjima




Hvala

Djadjo

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #23
to su ti super regleri i sa tim setupom ga nebuš preopteretil

ja sam ih imao hrpu i nikad ni jedan ni riknul...

a kad sam pretjerao sa vožnjom ukljuci se termo zaštita

složi i voziiiii
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Setup za P51 Mustang epp

Reply #24
e ko bog da je regler takav.....samo jos da si palicu skemijam da je u doljnjem položaju....mozda je problem što sam uzeo neki od umemoriranih modela iz stanice...pa zato nemogu napravit setup palice u doljnjem položaju a da pritom nije reverz ukljucen...