Skip to main content

Topic: Turnigy Trooper SCT-X4 1/10 4x4 Short Course Truck (ARR)  (Read 2820 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Turnigy Trooper SCT-X4 1/10 4x4 Short Course Truck (ARR)

Evo, da imamo temu o ovom modelu, pa tu možemo malo o njemu...
Iz naslova sam izbacio nitro, tak da možemo nešto i o elektro medelu.
 
Dakle, jučer je stigao model! Profić, hvala!
Nisam stigao jučer baš ništa osim zaviriti u kutiju. Nisam niti otvorio popratni materijal. To ću danas, pa stavim par slika.
Uspio sam samo izvadit auto, da pokažem dječici i ženi...koja je začudo čak rekla da joj je fora.
 
Malo o autu. Kao takav dođe bez naljepnica na sebi pa ih je potrebno staviti prama vlastitim afinitetima. Ali prije treba skinuti zaštitnu foliju sa bodyja. Malo me razočarala izveda bodyja koji je priločno izvitoperen, pa odmah malo ubije opči dojam. Po veličini je stvarno mrcina. Jednako kao i Slash ili ostali iz te sorte. Gume su mu prilično mekane, tak da je moja 5-ogodišnjakinja prvo pitala zašto su mu prazne gume?! :D
 
Ima li tko ideju kako malo "ispeglati taj body"? Doduše, ajmo reć, za tu lovu bi morao biti dobar, obzirom da je konkurencija puuno skuplja. Drugo nisam ništa stigao ni pogledati, pa ćemo danas koliko stignem, a moram i nitro gorivo nabaviti...vidim na forumu se nitko ne javlja na oglas... :(
 
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro

Odg: Turnigy Trooper SCT-X4 1/10 4x4 Short Course Truck (ARR)

Reply #1
Zanimljivo je da se dobiju uputstva u kojima zapravo ne piše baaaš ništa. Osim što ima prikaz svih mogućih dijelova sa šiframa, što je OK. Ali baš ništa ni o motoru ni kako ga startati, koristiti, koliko % gorivo...apsolutno ništa. Piše nešto zanemarivo o baterijama ali o nitro pogonu asolutno ništa. Baaaš bezveze. Nadao sam se da će u uputama biti bar nešto. Valjda očekuju da onaj koji kupi nitro model, već zna sve o tom pogonu, makini, svemu!
Ništa ni o održavanju, servisiranju...ničem! :-[ ::) :( >:(
HSP Brontosaurus Pro
Turnygy Trooper 4x4 nitro