Skip to main content

Topic: 3dpmini (Read 5022 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3dpmini

Dali ga je netko radio? Ja sam poceo pa imam par pitanja, gdje nabaviti letvice jedino mi one jos fale, osim kod http://www.leo-modeli.hr/?!
I koje setup staviti na model elektro?!



Odg: 3dpmini

Reply #1
Pozdrav,
 imaš letvice u bauhausu, i to od bora, bukve, balze raznih dimenzija duljine 1 m,
 ovisno jel trebaš veliku čvrstoću ili malu težinu. S tim da je balza skupa, oko 200 i više kn1m2   u bauhausu, al od komada 2,3,4 ili 6x100x1000 mm , od 20-25kn/kom mozeš narezat sam.
 A za setup bi trebalo znat veličinu, težinu modela i željene performanse. nemogu nis pročitat iz nacrta. stavi neke okvirne podatke...

Odg: 3dpmini

Reply #2
Nabavio sam materijal i nesto sam vec napravio, zapeo sam na aileronima kako njih pricvrstiti za krilo par savjeta!??!

Odg: 3dpmini

Reply #3
ovo su plastični panti iz hc, slabi su al rade.
 ima kod nas iste veličine, oko 20x20mm, mesingani, isto u bauhaus, među šarafima.. oko 12kn/4kom. odlični su. Zalijepiš ih za drvo nekim brzim ljepilom i mogu dosta sile podnest.

Odg: 3dpmini

Reply #4
Nabavio sam materijal i nesto sam vec napravio, zapeo sam na aileronima kako njih pricvrstiti za krilo par savjeta!??!
U Bauhausu na odjelu nautike imaš samoljepivu traku za krpanje jedara u više boja. Traka je od tankog materijala za jedra širine oko 50mm praku razrežeš uzdužno pola odozgo pola odozdo i savršeni pant.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: 3dpmini

Reply #5
Napredujem i ja polako.