Skip to main content

Topic: U vezi printanja? (Read 3307 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

U vezi printanja?

Poštovanje!

Evo složio sam u autocadu jedan model od 165 cm ... sada bi htio to insprintat u omjeru 1:1, a da je sve na jednom papiru ... dakle da su iste velicine na kompu i na insprintanom papiru .... to se mozes sa onim printerima tipa Epson LQ  , koji koriste onaj dugacki papir složeni , koji sa strane ima one rupice ...
Probao sam sa ovim normalnim printerom i A4 papirom i spojit to u jedan dio, ali samo si napravim veci problem mora se svaki dio sastavit,tocno u ravnini sto je zaj**ano      nije mi u planu kupovat printer za to ,

Pa je moje pitaje dali znate mozda dali ima neko mjesto gdje se moze to obavit , neka knjižara ili nesto takvo?

Puno hvala!


Odg: U vezi printanja?

Reply #1
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: U vezi printanja?

Reply #2
Gle ako imaš gdje u blizini neki print studio ili štampariju oni bi ti to mogli napraviti sve i komadu u knjižarama baš sumnjam dabi trgovci znali poštelati printer za perforirani papir da ga štampa ko baner.

Odg: U vezi printanja?

Reply #3
probaj negdje u nekoj večoj građevinskoj firmi, meni su kopirali nacrt na ploteru u omjeru 1:1, to inače nerade ali ako se zamoli... oni rade u kedu sve prjekte zgrada i konstrukcija pa to koriste svakodbevno... znaju i isprintat, probaj

Odg: U vezi printanja?

Reply #4
Taj sto ti kazes s rupicama papir se zove beskonacni.Nadjes neku babu koja je tajnica negdje i kazes da ti to isprinta.oni to inace rade na beskonacnom 1+1.njima je sve vec ustimano za takvo printanje jer ispisuju fakture na takve papire.i to jos najcesce rade na onim starim laserima od prije 7-8 godina.Das joj 2 cenera i napravit ce ti to bilo tko.Ili cesto to koriste i u knjigovodstvenim servisima.A sto se tiskare tice nemoras ni pokusavat ako nekog nepoznas mada bi tamo bilo idealno jer bi ti otiskali na format koji zelis na obicnim arcima papira.Al tiskare nece prljati stroj(stavljat boju) zbog jednog ili 2 takva nacrta.pozdrav.
Brzo i efikasno lomim elise.Dolazim na vas poziv.

Odg: U vezi printanja?

Reply #5
ako si u zagrebu ima ti spasa. kopiraona na savskom mostu ti to radi i jedna u lastovskoj na savici. cijene neznam ali znam da je kopiranje A0 format cca 17 kn
Nemam snage da razmišljam.

Odg: U vezi printanja?

Reply #6
jesam iz zagreba sam ,puno hvala svima