Skip to main content

Topic: napajanje od kompa? (Read 9429 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: napajanje od kompa?

Reply #15
Oooooooooo prijatelju, pa i ti si nam se pridružio, hvala na savjetu, u Brod ću  za Božić tek, faks ide dobro, sad imam idući tj. ispita pa se lagano spremam. Šta ima novoga u Brodu, kako Ti i tvoji?

Odg: napajanje od kompa?

Reply #16
samo da se nadovezem.. u chipoteci ima na snizenju  napajanje od 5 A  po nekih cca 150 kn

Odg: napajanje od kompa?

Reply #17
samo da se nadovezem.. u chipoteci ima na snizenju  napajanje od 5 A  po nekih cca 150 kn
pozdrav
Ako misliš na onaj mali ispravljač od 5Ah 6 i 12 V ja sam ga kupio neki dan na tržnici u Vukovaru za 80 kn.
Ako sam promašio i nisi mislio na to, izvinjavam se
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: napajanje od kompa?

Reply #18
nije..... ovo su kao neki "univerzalni" punjaci za prijenosna racunala mislim da bi moglo posluziti ako bas ne punis sa 4-5 A strujom...

Odg: napajanje od kompa?

Reply #19
Promašio sam onda
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: napajanje od kompa?

Reply #20
nije..... ovo su kao neki "univerzalni" punjaci za prijenosna racunala mislim da bi moglo posluziti ako bas ne punis sa 4-5 A strujom...
Hl25, pokušavam to prinači na chiopoteka.hr , ali mi ne uspijeva?  Možeš li staviti link?
Usput, od domaće ponude jedini isplatljvi PC switcheri za preradu su ovi:

http://www.autronic.hr/cms/Detaljno.aspx?sifraProizvod=1609&sifraKategorija=316

Nije skup, kda ga preradiš dobiješ zaista 12 V (što nije baš uvijek slućaj) i ja sam na testu iz njega cuclao 7 A bez da se pregrijavao.

Damir

Odg: napajanje od kompa?

Reply #21
ovako... nemam bas vremena da trazim link sada, ali  bio sam prije tjedan dana  tamo i na akciji "četvrtakcija"  bilo ih je poprilično na hrpi na prvom katu, napajanje za prijenosna racunala ,poprilicno velika (ako usporedimo sa ovima "modernima" koja dobijemo sa prenosnicima) i no name ali po specifikaciji daju 5 A .
mislim da ima i po 3 A ali to je malo za punjac i razlika je nekih 20-tak kn.