Skip to main content

Topic: FBL glava i luft (Read 16170 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: FBL glava i luft

Reply #30
Eto vidiš da SuperHik ne leti ništa ŽBLJ, samo Align brate  :D
MAK Zapad

Odg: FBL glava i luft

Reply #31
Eto vidiš da SuperHik ne leti ništa ŽBLJ, samo Align brate  :D

ma ovo je ispalo povoljno... zato sam kupio... inače zaboli me što piše :D

bearinzi imaju lufta, sad sam malo povećalom gledao... definitivno kad ih nabacim oba iz holdera, onako na golu osovinu, vidim da je unutarnji dio bearinga miran, dakle sjedi lijepo na osovin, dok se onaj vanji cima lijevo desno!
ima netko volje probat svoje bearinge imaju li koliko lufta i info gdje kupiti bearinge koji nemaju toliko odstupanja, jer mi je ovo već lagano diglo tlak! koji k. prodaju nešto sa tolikim odstupanjima :/
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: FBL glava i luft

Reply #32
Kolki je onda promjer spindle?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3


Odg: FBL glava i luft

Reply #34
Onaj thrust bearing ima 3 dijela jel, srednji je s kuglicama, unutarnji je manjeg promjera, vanjski je većeg promjera. Možda si ih naopačke okrenuo
MAK Zapad

Odg: FBL glava i luft

Reply #35
Onaj thrust bearing ima 3 dijela jel, srednji je s kuglicama, unutarnji je manjeg promjera, vanjski je većeg promjera. Možda si ih naopačke okrenuo

Ma nije, čoek veli da je sve složio po ps-u. SuperHik, daj filmić toga.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: FBL glava i luft

Reply #36
Onaj thrust bearing ima 3 dijela jel, srednji je s kuglicama, unutarnji je manjeg promjera, vanjski je većeg promjera. Možda si ih naopačke okrenuo

daj pročitaj post gore... rekao sam da sam nabacio oba ležaja (pretpostavljam da se radi o HS1032 koje sam dobio već ubačene u holdere kad sam kupovao) na spindle i zaključio da vanjski dio ležaja šeta dok unutarnji miruje... od tuda cijeli taj luft
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: FBL glava i luft

Reply #37
Aj daj film
MAK Zapad

Odg: FBL glava i luft

Reply #38
Onaj thrust bearing ima 3 dijela jel, srednji je s kuglicama, unutarnji je manjeg promjera, vanjski je većeg promjera. Možda si ih naopačke okrenuo

Ma nije, čoek veli da je sve složio po ps-u. SuperHik, daj filmić toga.

moram opet sve sastavit... sad je u komadima... ležajeve nove trebam, ovi definitivno nisu nizašto...
ako netko ima za prodat, bilježim se sa štovanjem :) mislim da je to sve isto pa onda mogu reći da se radi o HS1032
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: FBL glava i luft

Reply #39
Takvi su izgleda svi align lezajevi (unutarnja piksa se malo mrda u odnosu na vanjsku), svi na mojoj 500tki su takvi (i novi i rabljeni). Slazem sad tarot 450 kit i s lezajevima je totalno ista stvar.
Kod 450etke u holderu su 2 mala lezaja ful blizu i uvjek malo mrda gore dole ma sta god napravio (osim ak lezaje ne promjenis). Ne muci me to ni najmanje, luft je zapravo i neprimjetan jedino pod rukom mozes malo osjetiti.
X3, G380, 600n, 700n diesel,
nesto benzinjare drvene.
Pauwerd baj Đeti

Odg: FBL glava i luft

Reply #40
Takvi su izgleda svi align lezajevi (unutarnja piksa se malo mrda u odnosu na vanjsku), svi na mojoj 500tki su takvi (i novi i rabljeni). Slazem sad tarot 450 kit i s lezajevima je totalno ista stvar.
Kod 450etke u holderu su 2 mala lezaja ful blizu i uvjek malo mrda gore dole ma sta god napravio (osim ak lezaje ne promjenis). Ne muci me to ni najmanje, luft je zapravo i neprimjetan jedino pod rukom mozes malo osjetiti.

e to te ja pitam... dakle nema zime :D
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...

Odg: FBL glava i luft

Reply #41
To je namjerno tak... I ja cijelo vrijeme govorim da ima mrvicu lufta
BTW kaj se ne mrda vanjska više od unutarnje?
BTW ficho kak bi ti ocjenio Tarot kvalitetu?  :)
MAK Zapad

Odg: FBL glava i luft

Reply #42
To je namjerno tak... I ja cijelo vrijeme govorim da ima mrvicu lufta
BTW kaj se ne mrda vanjska više od unutarnje?
BTW ficho kak bi ti ocjenio Tarot kvalitetu?  :)

vjerujem ja tebi... ali ipak me malo poljuljalo kad su ostali rekli da kod njih nema lufta :D
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...


Odg: FBL glava i luft

Reply #44
Ček, pa to nije thrust bearing nego ležaj u holderu...  ::) ::) ::)
Daj ti to sve lijepo sastavi pa onda snimi video, ovo niš ne govori
MAK Zapad