Skip to main content

Topic: idem na dvokrilca (Read 3322 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

idem na dvokrilca

Nije me bilo neko vrijeme ,nepitajte zašto, uglavnom vračam se sa kretanjem u izgradnju dvokrilca:dvoumim se između klasika Andreason ba-4b i jednog poznatog rc modela All star biplan..nacrte sam skinuo i sad počinje razrada za moj način gradnje a presudna će biti pretpostavljena težina od 800 grama.. naravno u model ide već provjerena gljivica od 200 wata i bat. 2200 mah...toliko za sada kad krene gradnja bit će i izviješća...pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: idem na dvokrilca

Reply #2
Pozdrav mladiću ! do ovih nacrta možeš i sam doći .All star je na   Dave Fritzke´s R/C Plan a onaj drugi je za gumenjaka pa ga treba dobro razraditi..Za all stara nacrt ti je 1/1 a na njegovoj stranici imaš dosta zanimljivih modela i svi nacrti su bezplatni... slobodno nazovi ako te zanima još nacrta pomoći ću ti da dođeš do puno toga zanimljivog ..032 425 716 ili  091 588 2993                                                     [ftp][/ftp]http://web.mac.com/tectonite/iWeb/Site%205/Mooney.html
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: idem na dvokrilca

Reply #3
Pz  hvala puno, skinuo si All stara, jako lijep model, još malo da završim svog foker d7 pa ćemo dalje... :)

Odg: idem na dvokrilca

Reply #4
letio sam slićan dvokrilac moje konstrukcije i mogu ti reći da se vrti kao zvrk... jedino što ti preporučujen da povećaš dubinu elerona jer su na original nacrtu preuski...i stavi ih na oba krila pa ćeš biti iznenađen što sve može takav dvokrilac...pozdrav i želim ti uspješne radove!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: idem na dvokrilca

Reply #5
izgleda mi kao grumfov dvokrilac... i on je krenuo u izradu
kad bi barem i ja imao vremena za tak nekaj.... ali nemam
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe