Skip to main content

Topic: Omei 2000-obnova (Read 13488 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #30
Super samo ga nemoj razbit  :D

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #31
Budući da sam od silnog forsiranja i akrobacija zadnji put totalno skurio Towerpro 2915-6T-8Y motorić,sada sam kupio novi Turnigy pa idemo dalje.
Sličnih je dimenzija i karekteristika pa će valjda štimati! ;D ;D ;D

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewitem.asp?idproduct=19022
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #32
I ova motorizacija stigla,
Motor je cca 20% duži i podosta jaći pa je stvar strašno zabavna,penje ko lud na 3S,a kako će tek na 4S!!! ;D ;D ;D

Danas isprobano i vrlo sretan!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #33
bok ,

steta sto nema koji filmic . imam istu na tavanu - jos nije letjela, kupljena na istom mjestu . zanima me da li si sa tezistem imao problema . 600ka i nimh su bili teski ko cigla , probao sam prebaciti na lipo al mi se cinilo da trebam nesto jos u nos dodati . . . motor cca 400-500w i 22003s sam trpao pa mi se cinilo prelagano . tnx , kad stignes .

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #34
Bok!

I meni je stajala 2-3 godine jer sa nicd batkama nije htjela ni poletjeti!
Ovo dalje sam sve opisao i stvarno je mrak avionček.Težište cca na prvoj 1/3 od napadne ivice i to je to,vidiš pri letenju kako ti odgovara,bolje da malo ponire nego da se prevlači na rep.Meni su batke iza kabine na predvođenom mjestu,2200-2850 mAh 3S ili 2000 4S sa novim motorom i to je to,nemam nikakvih dodatnih utega.
Ako što treba,slobodno pitaj!
Lp!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #35
tnx,  sad mi je drago da nisam ni pokusavao ... miljac je to ionako opisao kao polijetanje koje mi se cinilo upitno . a bio sam lajbek jos ...  sve najbolje u Novoj Godini , da vidmo sa smjeskom kaj su nam to politicari zmuckali . pozz.

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #36
Ma ništa bez brushlessa i lipica,sad polijeće sama iz ruke,samo joj nebo pokažeš!!!
Evo,baš na sam badnjak sam se s njom naletio do bola,jedno sat i pol-dva sam praznio sve baterije iz kofera!
Krajnje je vrijeme za neki novi model! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #37
Godišnji remont!!! ;D

Odlučio sam malo imitirati svog prijatelja Mladena (Mirteka) pa se igrati stakloplastikom i obući rep Omei-a.
Dulje vremena vozim sa napuklim horizontalcem pa da ne bi bilo veselja prilikom obrušavanja i akrobacija.
Svaka strana u dva sloja (ne pitajte gramažu stakla,ali izvana najfiniji sa HK-a,unutra malo jači).
Kvačice su služile da napnu stvar dok se suši i za sada je ispalo dobro.

Kormilo će držati sloj kevlara koji bi trebao glumiti pant kad zarežem staklo izvana...
Vidimo se slijedeći tjedan na travici! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #38
Ooo lijepo lijepo
Fino će to ispast!

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #39
Ima da leta ko raketlin!!! :D :D :D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #40
Jedno pitanjce: staklenu tkanini si 'usmolio' na podlozi pa prenio na stabilizator ili si tkaninu napenalio na stabilizator, pa onda napemzlal smolu ?
Damir

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #41
Ovo drugo i ispalo je čist ok.
Znam da se tako ne radi,ali me baš zanimalo što će ispasti! ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #42
Kad ste vec spomenuli...jel losa opcija namazat ispod, stavit na to suho staklo pa ga premazat?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odg: Omei 2000-obnova

Reply #43
dovoljno je premazati.
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian