Skip to main content

Topic: Ready to sky @ aliexpress - većinom za multirotore (Read 3821 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ready to sky @ aliexpress - većinom za multirotore

Već sam u par tema spomenuo ovog trgovca na forumu, ali eto da ga navedem i ovdje jer ako netko želi nešto što on ima onda predlažem da i naručite od njega jer nude super uslugu i cijene.
Dosad sam imao 20-tak narudžbi od njih, svaki put sve došlo uredno i u relativno brzom vremenu. Pakete uglavnom šalju isti ili drugi dan, često su online i dosta dobro kuže engleski pa problema u razumijevanju nebi trebalo biti.


Što se tiče reklamacija, po recenzijama drugih i osobnom iskustvu stvarno su susretljivi za razliku od drugih shopova...


http://www.aliexpress.com/store/727847




Odg: Ready to sky @ aliexpress - većinom za multirotore

Reply #1
Ne rade preko PAYPALA? Pljuga, traže broj kartice!
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Ready to sky @ aliexpress - većinom za multirotore

Reply #2
To je do aliexpress-a i njihovog (ne)prijateljstva sa ebay-om. Nekoć su primali pp, sada samo kartice. :(
Ako imaš visa ili neku od kartica ni ne treba ti pp.


Odg: Ready to sky @ aliexpress - većinom za multirotore

Reply #4
Imam karticu u USD koju sam prijavio na PP.. Da li je sigurno na aliexpres davati podatke o njoj.. Premda na nju prebacjem malo prije narudžbe, samo iznos koliko je sljedeća transakcija
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Ready to sky @ aliexpress - većinom za multirotore

Reply #5
ja narucujem stalno kod aliexpress mozes i sa maestro, nikada nisam imao problema, imam preko 30 narudbi kod njih!

to Ti nije pametno... nabavi si posebnu debitnu karticu na zasebnom računu i na nju uplati neka manja sredstva koja su ti potrebna za online kupnju, jer ako Ti netko na Internetu mazne broj kartice, ovako će Te ogulit koliko god ide do nedozvoljenog limita pa ćeš se čudit... nisu bapske priče - dešava se stalno..

Odg: Ready to sky @ aliexpress - većinom za multirotore

Reply #6
Ljudi najte se bez PayPala zajebavati....mislim nije problem ali moras se j***t sa nasim bankama da ti vrate lovu kad te netko zjebe, a zj***t ce te prije ili kasnije.
Mislite da je to "desit ce se nekom drugom" prica, ali nije :)


Odg: Ready to sky @ aliexpress - većinom za multirotore

Reply #8
Sve ukupno supruga ima preko 500+ narudžbi preko ebaya, alija, banggooda itd... U većini slučajeva plaća PP, ali evo preko Alija traže samo broj kartice i nikad nije imala problema, ama baš nikad, ni za refund, niti za išta slično. Uz neke prigovore Aliju kad su se natezali oko povrata novaca, novce je dobila, a seller je uklonjen sa Alija.....
Lp,
Alex