Skip to main content

Topic: HK u HR :D (Read 24514 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK u HR :D

Reply #1
Djakovo
kolike li ce tek cijene biti dok se zaracunaju svi porezi
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: HK u HR :D

Reply #2
Ako bude ko DE Warehouse bit ce u redu, pogotovo ako se moze podici roba bez dodatne postarine.

Odg: HK u HR :D

Reply #3
Ako bude ko DE Warehouse bit ce u redu, pogotovo ako se moze podici roba bez dodatne postarine.
ne moze biti ko DE da si oko izbijes zato jer nasi imaju takve debilne poreze,prireze,nareze koja vec ne sva govna da ti pamet stane, neki propisi i uvjeti za uvoz pojedinih artikala postoje jedino kod nas i nigdje vise na svijetu...
dovoljno je reci da nasa carina nema tarifnu oznaku za bilo koji aeromodelarski komadic, recimo oni ne znaju pod sta bi svrstali model aviona na daljinsko upravljanje, ako ga stavljaju pod igracke uvoznik je duzan napraviti atest kod zavoda za javno zdravstvo na materijale,boje i te neke izmisljene fore, to valjda da nebi ko pojeo kineski avion pa se sav usro od njega 8)
znam da su neki uvazali avione pod oznakom za bicikle :D , jebote pa bicikl sa 3 kotaca i krilima, apsurd i to jos od stiropora

Odg: HK u HR :D

Reply #4
To je adresa rc-monstera iz djakova, mora da su uspjeli sklopit dogovor sa hk-om, sad samo treba vidit kakve ce bit cijene.

Odg: HK u HR :D

Reply #5
daj bog sreče, bu možda prije dolazilo .....
dx9-xd8-gobac630

Odg: HK u HR :D

Reply #6
ako ništa, bar za stanice neće trebat vadit dozvole za uvoz ;)

Odg: HK u HR :D

Reply #7
nešto se događa

Sretno!

Odg: HK u HR :D

Reply #8
Al ne znam kak bu to ferceralo, ak se čovjek nije u stanju javit par dana uzastopno na mob niti nakon toga uzvratit poziv...
MAK Zapad

Odg: HK u HR :D

Reply #9
Da kinezi nekoga ne zaje*avaju ?
Mislim, ako je ovo tacno, pa ja cu cesce biti u Cro nego u Bih. :)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: HK u HR :D

Reply #10
Daj molim te pa pogledajte cijene,malo je prenapuhano. :-[
Robert

Odg: HK u HR :D

Reply #11
Dragi moji forumaši evo da se i ja vama napokon javim, vidim da ste primjetili da sam na web-u od HK evo to je u funkciji od jučer ali ima još dosta pripreme oko toga jer i oni su jako spori vjerovatno nas ima puno što se ovoga tiće.

Pokušat ću vam u kratkim crtama objasnit što će se dešavati oko ovog posla koji sam ja sklopio sa HK svi mi koji smo pokušavali naručiti veči model ili teži paket to nije bilo moguće a sada kad sam ja kao njihova trgovina to će biti moguće iskreno nisam nikad dobio od njih informaciju za ta pravila dostave ali nema veze sad čemo to popravit za one koji budu bili zainteresirani.

Što se tiče cijena svako je svjestan da ne mogu biti kao na web-u od HK ali ja kao njihova franšiza imam nešto bolje cijene ništa pretjerano ali ja se nadam da u nekoj većoj naruđi to neka mi pokrije dostavu ja sretan jer želim da moje cijene budu što prihvatljivije vama kupcima.

A što se tiče mog ne javljanja na telefon ima slučajeva da nisam u mogučnosti se javit na njega  naravno to mi nije isprika a ljudi koji su to doživjeli moja velika Isprika nadam da se neće više ponoviti.

Trebam i ja od vas malu pomoč trenutno sam u fazi pravljenja naruđbe pa ako tko ima od vas neki prijedlog što bi naj više voljeli da imam na stanju dijelova modela sve prijedloge ču uvažiti a puno mi znače jer nema smisla držati neke stvari na stanju za koje neće niko ni pitati.

Eto to je malo od mene da se upoznate sa situacijom ako imate koje pitanje slobodno može na ovoj temi ili prvatno tu sam.

LP RC MONSTER SHOP

Odg: HK u HR :D

Reply #12
...odlicno... ;D...pozdrav iz Osijeka...
Turnigy 9X

Odg: HK u HR :D

Reply #13
Svaka čast, mi Osječani imamo samo dobrih iskustava sa tobom i uvijek dobiješ naše preporuke svugdje pa i na ovom forumu.

Eh, a za prijedloge...pa najbolje neke modele u kitu koji nisu preskupi (bar se ja na to palim a i neki kolege su naručivali sa HKa već, recimo Dechatlon od balze je bio nekih 50ak $, pa TB 20 kit od balze za nekih 25-30$, Cessna 182, J3 Piper ima i epo i balza.... i tako, da si ljudi ipak i sami malo slažu modele, a ne odmah RTF). Ima svega do 50ak $ jedino su takve stvari jako često u backorderu, kad su tražene :)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: HK u HR :D

Reply #14
....evo da pocnem s prijedlogom....ovdje kodnas fale gotovi modeli....znaci KIT MODELI 8) 
Turnigy 9X