Skip to main content

Topic: HK250GT (Read 10184 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK250GT

Reply #15
Da ali ti i to ostalo treba
DJI MAVIC PRO

Odg: HK250GT

Reply #16
Pa ostlao je u planu u narednih mjesec dana..

Odg: HK250GT

Reply #17
e, ako si se tek poceo bavit s ovime, najmanje ces love zdrobit ako prvo kupis dobru stanicu, simaj i skupljaj za nekaj. to ti je cisto savjet nekog ko je love podrobio dosta a na kraju zavrsio na necemu sto mozda nisam ni sanjo.... tako ces najranije poletit i vozit se... a ne konst sarafit... sto ces tek sa 250 dobro osjetit, da ne pricam kolko sexa ti garantiraju 1.5mm sarafi pogotovo sq hobbykinga... to ce ti potvrdit mnogo ljudi ovdje... sve jeftine stanice ti garantiraju uzitak za živce.... dakle skupi za dobru stanicu, skini phoenix i simaj... tako ces ostat sa vise love u djepu....


Odg: HK250GT

Reply #19
iskreno- hrkljuz. i ebay koristi kada tocno znas kaj ti treba. trazi dx7 minimum ili futabu 7 kanala iako za sto eura vise dobivas jebene stanice, tipa dx8 ili 8fg, iako ti osobno preporucam futabu... ne samo zato kaj ju imam nego zato kaj je to futaba i tocka

Odg: HK250GT

Reply #20
Heh,problem je sto ja nemam nesto mnogo novaca,a i Budzet stanice 100ak KM-400ak kn,sto se mene tice,meni je bitno da radi,da ima dometa 100ak m i super.Te jos da sadrzi gore navedeno,simulator i programiranje prek kompa.
Tak da :)

Odg: HK250GT

Reply #21
,to sto gospodo niste dobro procitali,jbg.

itekako smo čitali, pitao si za dojmove, ili se ne sjećaš ili si odlučio zaboraviti u svakom slučaju uživaj u svom izboru a što se tiče navlakuša postova... nemoj molim te vrijeđati naš intelekt, nismo nešto pametni ali baš tako glupi nismo isto.

Odg: HK250GT

Reply #22
Dojam?

I opet pitaš za dojmove a onda kad ti netko ponudi bolju i pametniju alternativu onda nađeš razloge ne poslušati. Razloge koje si znao i prije samo ih nisi naveo nego ti se malo mudruje kako mi ne čitamo tvoje postove.

Odg: HK250GT

Reply #23
Ma dobro,iskreno,nije ni meni ovo opcija Bog zna nesto,ali eto,ja za svaki slucaj pitam,cisto eto iz navike,sad,recite vi meni,ne valja,ok ne valja,recite slobodno,ali ja sam rekao razlog zasto sam tu uzeo,inace,moze lock ovdje,kasnije unlock kad stigne sve.

Odg: HK250GT

Reply #24
sve su to novci.... da ce ti se svidit-hoce, da ces jace zagristi, mogo bi.... pa da ti se u startu olaksa poslusaj nasu- skuplju školu, ako ne sam ju plati... na tebi je- lova je itako tvoja...

Odg: HK250GT

Reply #25
sve su to novci.... da ce ti se svidit-hoce, da ces jace zagristi, mogo bi.... pa da ti se u startu olaksa poslusaj nasu- skuplju školu, ako ne sam ju plati... na tebi je- lova je itako tvoja...

Slazem se,da imam novaca,posluso bi Simpu,uzo bi 450 i posluso bih tebe,uzo bi dx7,ali novci.
Nista,cujemo se do daljneg.

Odg: HK250GT

Reply #26
Lijepo smo ti rekli tj kolega jfl ti je rekao. Te sve pare što planiraš potrošiti na cijeli paket potroši samo na stanicu. Kupi si Futaba ili Spektrum stanicu i uči letit heli na simulatoru jer češ ga razbiti u 5 sekundi a ta stanica sa ebaya neće vrijediti 50kn.

Kada skupiš novaca kupi si 450-tku.

Odg: HK250GT

Reply #27
naveo sam sedam kanala, ali ti si pogledaj razlike u cijenama sa 8. bolje ti je osam, nije to samo jedan kanal.... cijela je drukčija!!! zagovaram osmicu a savjet je skupljaj za osmicu i leti virtualno!!! pitaj malog juruxzg, on je naucio na simu.. vec sa prvim letom je dokazo da ce nadj***t sve nas kaj letimo prave igračke... to je tak... i kaj je najbolje, slusao je druge kaj mu vele.... zato sad ima jebenu stanicu i klona 450 koji ni po cemu ne odstupa od origigi aligna, samo je pitanje kak je sastavljen i postelan....

HK250GT

Reply #28
Ja sam imao hk 250 i sada imam align 250. Kaj se tice kvalitete odi na align (meni se nije niti jedan seraf ostetio a par puta ih serafio i skidao) jer ti ne bu dobar hk, tu su ga veliko zeznuli sa izradom, ne samo serafa. Za 450 kupis tarot i miran si, odlicna kvaliteta za malo vise novaca od hk.
U usporedbi sa blade nano cpx 250-etka je mrtvo puhalo :) tak da je to relativan pojam (ali je skucena za radit i mali serafi za usporedbu sa 450 ili 500....).

Odg: HK250GT

Reply #29
Kupi lijepo TGY 9x i usb sim te se guštiraj i pomalo skupljaj lovu u kasicu....
Nauči letit i poslije ćeš puno manje trošiti na "servis"  :-) ::)

Ljudi prodaju starije 450-ke za stvarno malo love i to je za početak veoma dobro....

Eto... toliko od mene na ovom postu a vidim da je i drugim legama pun ....

LP