Skip to main content

Topic: Evo ga (Read 11660 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Evo ga

Reply #15
Taj je najbolji, nema šta, gore više nemreš. Sada vidiš samo nebo :).
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Evo ga

Reply #16
U biti sam htio diabola uzeti ali nisam mogao odoljeti ovom čudu. Hvala svima, sad bum se tek ko penzioner vozil. Robi me ziher bu popljuval da kaj ga ne ganjam jače :)

Odg: Evo ga

Reply #17
Ma bitno da se ti guštaš, kad se oslobodiš buš ga ganjal :)
Ali sad jednostavno moraš imat neku manju pilu (tj. jeftiniju) za isprobavanje pizdarija
I bilježim se za jedan lagani đir, to jednostavno moram probat, ne znam kad i di bih inače probal TDR-a ili sličnu pilu
Raspiši se o setupu malo, znam da većinom na njih ekipa stavlja BLS Futabe. Motor, ESC, FBL?
MAK Zapad

Odg: Evo ga

Reply #18
Jebenica makina :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Evo ga

Reply #19
U biti sam htio diabola uzeti ali nisam mogao odoljeti ovom čudu. Hvala svima, sad bum se tek ko penzioner vozil. Robi me ziher bu popljuval da kaj ga ne ganjam jače :)
oni su u biti dosta slični, tdr i diabolo, ne? samo ovak te ispal jebeno.... najdraže mi je kad mi se poklopi dobra komba, ovo je bila stvarno dobitna varijanta!!! još jednom čestitke... javi kad si za maiden... nije avion pa da neznas kak bu se ponasal.... ;) ;) ;) robi te nebu popljuval kad ga on malo zvoza ;D siguran sam da bu nježan :D

Odg: Evo ga

Reply #20
Ma bitno da se ti guštaš, kad se oslobodiš buš ga ganjal :)
Ali sad jednostavno moraš imat neku manju pilu (tj. jeftiniju) za isprobavanje pizdarija
I bilježim se za jedan lagani đir, to jednostavno moram probat, ne znam kad i di bih inače probal TDR-a ili sličnu pilu
Raspiši se o setupu malo, znam da većinom na njih ekipa stavlja BLS Futabe. Motor, ESC, FBL?

Setup je relativno jednostavan.

Na ciklici su Savox SC-1257
Na repu je Savox 1290
Motor je Align 750MX
Sablje Curtis Youngblood Radix 710
Na repu Curtis youngblood Radix 105
ESC Hawk Fusion 120 Opto
FBL kontroler je Microbeast
Receiver Futaba original s-bus R6203SB

Razmišljam da uzmem ove servače
http://shop.d-m-t.at/htm/function.asp?ID=110&Par1=GR7992

sva 4 bi uzeo ista, mislim da mi nije nužno imati brži repni servo od 0,045, bolje rečeno ne dam 100 eura više za 0,01s. Možda se varam pa ipak trebam potrošiti više?

U biti s tim potezom želim postići da ne moram imati bec, a i brži su i veći moment imaju itd.

Volio bi zadržati mini protosa, to je istina ali moram sad kupiti stanicu, + te servače bi isto htio staviti pa moram nekako lovu skupiti. Inače mi ga je žao dati jer je heli nevjerojatan, da nisam isprobao (lol "isprobao, prije se zajebao) ne bi vjerovao da je toliko čvrst i otporan, a leti full stabilno i prekrasan zvuk ima.

Photo session

Reply #21
evo i slikica danas sa livade, nisam ga letio nemam stanicu ali smo ga ko manekena malo poslikali

Mariov MXS i TDR












Odg: Evo ga

Reply #22
Ova helikoptercina je cisti SEX za vidjet u zivo. Sirova snaga prsti samo kad ga gledas, a strpljivo cekam dan, kad cemo ga vidjet u zraku... polako samo, sve ce doc!
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters

Odg: Evo ga

Reply #23
U biti sam htio diabola uzeti ali nisam mogao odoljeti ovom čudu. Hvala svima, sad bum se tek ko penzioner vozil. Robi me ziher bu popljuval da kaj ga ne ganjam jače :)
oni su u biti dosta slični, tdr i diabolo, ne? samo ovak te ispal jebeno.... najdraže mi je kad mi se poklopi dobra komba, ovo je bila stvarno dobitna varijanta!!! još jednom čestitke... javi kad si za maiden... nije avion pa da neznas kak bu se ponasal.... ;) ;) ;) robi te nebu popljuval kad ga on malo zvoza ;D siguran sam da bu nježan :D

Nisam vidio diabola uživo, ono što čitam po forumima je da je malo "lijeniji" (ako smije upotrijebiti taj izraz, kao da nekog mercedesa amg zovem lijenim) i ima više dijelova od TDR-a. Diabolo je teži i jeftiniji je. TDR je više "manje je više" filozofija. Lagan (za 700 klasu), low part count, jednostavan (naizgled). Kao da uspoređujemo ne znam porshe 911 i ferarri neki tamo. Oba su nevjerojatni e sad tko što više voli.

Odg: Evo ga

Reply #24
au  :o :o :o , predobro ..........
 
raketa i još dvaput .... ;) , samo neka te lepo služi
dx9-xd8-gobac630

Odg: Photo session

Reply #25
evo i slikica danas sa livade, nisam ga letio nemam stanicu ali smo ga ko manekena malo poslikali

Mariov MXS i TDR











kaj se stanice tice, uvijek se mos javit, a kaj se tice pile fali joj samo head speed ;) :D i jos mu dobro pase mxs uz bok.... lepi kukac, ma SOTONA 8)

Odg: Evo ga

Reply #26
i da se nadovezem tvojoj usporedbi sa automobilima, meni je moj alajn ko folkswagen geteji :D malo sale, ali kad je tak.... iako ga jako volim... naravno svoju seamstotku a ne gelfa

Odg: Evo ga

Reply #27
700 tku nazvat golfon ne znam baš :)

golf gti mi je neka 450-tka na 6s ako ćemo baš inzistirati na tim usporedbama :)

Odg: Evo ga

Reply #28
sredio veličinu slike.. da se normalno čita thread

Odg: Evo ga

Reply #29

Volio bi zadržati mini protosa, to je istina ali moram sad kupiti stanicu, + te servače bi isto htio staviti pa moram nekako lovu skupiti. Inače mi ga je žao dati jer je heli nevjerojatan, da nisam isprobao (lol "isprobao, prije se zajebao) ne bi vjerovao da je toliko čvrst i otporan, a leti full stabilno i prekrasan zvuk ima.

A kaj fali ovim servačima? Ja to ne bih mijenjao, jedino ak skužiš da im "nekaj fali". Pa nije da letiš megaüber hard 3D, iako se i to može s ovim Savöxima koji su gore :)
MAK Zapad