Skip to main content

Topic: pitanje (Read 9296 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: pitanje

Reply #15
da čovijek je reko da njemu nije do para to mu je hobi i gotovo..ali ako sam mu vec ponudio uzet če..meni ne smeta..samo ako itko zna kolko bi ja to na carini moro platit??


Odg: pitanje

Reply #17
zamima me da znam nemam ni ja na bacanje...ja sam dobio svoj dio i odlučio ga potrositi ja kad ovo platim nebude ni meni ostalo baš puno...ali se nadam da ako se pojavim na susretu kojem s tim da nebudu svi gledali ko "gle malog ima para a nezna nis"....

Odg: pitanje

Reply #18
E stari, ja ti takvoga šta napravim za 200 000, i ne trebaš čekati godinu dana.

Mislim da bi još bilo takvih ponuda od kolega sa foruma!

Ajde da i mi obični smrtnici nekaj zaradimo pa da si možemo priuštit tako skupe stvarčice!  ;D


Odg: pitanje

Reply #19
hmmm...sviđa mi se nadao sam se takvim ponudama vec i ranije...a si si u tih 200.000 uracuno i sebi nekaj ili??

Odg: pitanje

Reply #20
Bez brige!

Odg: pitanje

Reply #21
kako god bilo, ja znam samo jedno taj helič ne košta toliko koliko kažeš. Gledo sam na D-maksu na satelitu slične i veče helikoptere cijene su do neki 15000 eura max i to od  nule do kraja sastavljene.
Ali ako te veseli super, ja bi volio to isto letit u živo sam vidio ne u letu ali na zemlji veliko je i super izgleda i to je sve.
Mislim da imaš na DMAX stranicu odi u videoteku pa pod modellbaer imaš hrpu epizoda ne samo o heličima opčenito o modelarstvu ali ne ovakvom kakvo je kod nas nego u njemačkoj tamo nije rijetkost turbiski helikopter imaju oni podosta toga ali cijena nije ta koju ti spomonješ.
U svakom slučaju volio bi da dofuraš takvu igračku da svi vidimo kako to može da leti. :)
 

Odg: pitanje

Reply #22
@jazavac:
a u ku*** nisam mislio da to tak jeftino ovaj je tip iz kanade ili negdje u sad-u i on meni tolko napiso....pih pa ako to toliko jeftinije kod naših susjeda onda budem pogledo kod njih puuno ti hvala...je da imam para ali ako mogu ustedjeti zakaj ne...tnx puno

Odg: pitanje

Reply #23
Mogao bi se nabaviti helikopter sa mlaznim motorom ali ne baš te veličine koju ti hoćeš !

Odg: pitanje

Reply #24
gle pristo bi ja i na manje...samo reci di....odg na to pitanje ja cijelo vrijeme trazim...

Odg: pitanje

Reply #25
ja trazim ili airwolfa ili ec 155 1d (dauphin) ili bell 430 sa turbinom...ako znas di jedno od tih mogu nabaviti bio bi zahvalan na linku..

Odg: pitanje

Reply #26
Predlažem nakon nabavke da se obratiš Wespenu sa hrpom sinova ! on bu ti stroj složijo,potrimajo i digo u zrak (ne naravno dinamitom ), :)

Odg: pitanje

Reply #27
ja sam zapeo za ovo:
Bell 430 RC Turbine Helicopter LX-MARC at Hiehl

i tipu sam poslo poruku i frajer mi je reko da mi za 366,800.00kn moze u roku godinu dana sastaviti isti takav...ali od ovih para 10 tisuča ide njemu za trud i vrijeme....
pa kad mi dodje mozda svratim na neki vas susret da se malo pravim vazan.....xd :P

Samo pazi ! često nam se događa da nakon kaj se pravimo važni odlazimo sa livade sa jednom povečom vrečicom punom dijelova! Takva skala kad padne ...tuga bol i jad !i ode 50 somova eura...zato ako neznaš letiti...ufff

Odg: pitanje

Reply #28
znam..bez brige svi su mi rekli ovako...prvih jedno 1-2 nemoj ici iznad 2 metra u zrak s njim dok ga ne naucis letjeti a onda ako mislis da znas idi i leti...i tog se planiram drzati ...

Odg: pitanje

Reply #29
Prijatelju moj !prvih jedno 1-2 čega dana ,mjeseca ??? skalu od 10-15 soma € letiš jedino ako si dobar recimo kao Wespen,a do tada samo simulator...