Skip to main content

Topic: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi) (Read 9643 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #16
Vidim da me netko od vas pito zašto baš dx6i, iz jednostavnog razloga, jer hocu kvalitetnu i pouzdanu, koliko toliko izdrzljivu i dugotrajnu stanicu, upravljac, kako vec kome pase da ga nazovem.  :D

A samo moze mi tko pojasniti kako se kupuje u inozemstvu da dode tu kod nas, jel se placa carina, i kako to uopce ide, kako se placa roba itd...
Bitno da se leti.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #17
ako ga prosvercas i uhvate te zavrsit ces u stanici

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #18
Drug Hsaraga nije primijetio da smo sada u Eu i da više ne možemo švercati kao u stara dobra vremena. Upravljač kupljen u Lindingeru dolazu u Hr bez carine, zato mi je veći gušt kupiti kinesku u kini, barem me drži adrenalin da li će me zakačiti carina. Znam da je kinesko smeće, ali ipak ima tu nešto !

@dronemaster: stanice, tj. upravljači su kao žene: netko voli crnokose, netko plavuše, ali samo iskusni znaju da su najbolje brinete!

D.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #19
hahahaha legende, hahaah osobno volim one napucane a jesu li one ovake onake plave bile zute crne mah ajde  ;D
Bitno da se leti.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #20
ako kupujes od renomiranog proizvodjaca EI NIS platit ces carinu. :(

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #21
Tako je DroneMaster, sve kad-tad dođu nared !
Ako ti se svidja Spektrum kupi taj DX6i koji želiš. Pa što bude!

Damir

 

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #22
a RUDI CAJEVEC ??
sa 4 S batkom

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #23
A da pođeš u Kluz ?  :D
D.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #24
Na Iskru i Gorenje se ne plaća carina.
Na Slobodu Čačak se carina naravno plaća.
Zato preporučam švabu, njihovi upravljači su u ovim krajevima uvijek bili na cijeni, npr. Opel Record i dizel Mečka repaš!!
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #25
Ekipa znam to, zavisi kako kod koga se carina placa, ali kako da ja to porucim - platim, nikad to prije nisam radio.
Bitno da se leti.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #26
"nikad to prije nisam radio.", onda prvo na poduku k lakim damama! Moralo bi se nešto naći u radijusu od 50 km, zar ne?
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #27
Hahahahahahaahhahahaha jedva sto sam poso na forum odma umrh od smijeha hjahahahahhaha :D
Bitno da se leti.

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #28
pocetnici koriste 4S batke ili..?

Odg: Tražim upravljač(spektrum dx6i ili neki drugi)

Reply #29
Vidim da me netko od vas pito zašto baš dx6i, iz jednostavnog razloga, jer hocu kvalitetnu i pouzdanu, koliko toliko izdrzljivu i dugotrajnu stanicu, upravljac, kako vec kome pase da ga nazovem.  :D

A samo moze mi tko pojasniti kako se kupuje u inozemstvu da dode tu kod nas, jel se placa carina, i kako to uopce ide, kako se placa roba itd...
Evo dobio sam odgovor, ;D